2737
2734
عنوان

بیاین بگم مهمونی امشب چی شد

896 بازدید | 39 پست

بچه هادیشب تاپیک زدم درموردش گفتم الان خلاصه میگم ک من امب مهمونی داشتم سمت شوهرمو گفتم سه تاخواهرشو اینا خونه خودم کوچیکه خونه مادرشوهرم گرفتم طبقه پایین باجاریم قهرم ب شوهرم فحش زشت دادتوجمع شوهرم ازش بدش اومده مادرشوهرم اصراردلشت ک جاریتودعوت کن گفتم نه خیلی اصرارکرد ب شوهرم گفتم فلانیوبگم بیادگفت نه حق همچین کاری نداری تودخالت نکن من ازاوناخوشم نمیاد ب مادرشم همیناروگفت مادرشوهرم خودش بهشون کفته بودبیاین ک نیومدن البته شوهرم غقط ب داداشش گفته بودبیاد ک اونم نیومد خلاصه مهمونی تموم شد مادرشوهرمن ی تشکرنکرد بابت اینهمه‌خرجی ک کردیم من سیدم ی تبریک بهم نگفت توکل مهمونی اخماش تو هم بودمنم وقتی همه رفتن حسابی گزاشتم تو کاسش

مهمونی گرفتی ک مادرشوهرت تشکر کنه ازت؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لایک

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2731

بیخیال تشکر میخوای چیکار همین که شوهرت بدونه کافیه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

گفتم این بار سومه ک من تو این دوسه سال مهمونی کرفتم بخاطر اینا اعصاب منو خوردمیکنین من دیگه پشت دستمو داغ میکنم ک مهمونی بگیرم ی تبریک هشک وخالی ب من نگفتین چرا همش از منوشوهرم توقع دارین بریم اشتی کنیم درصورتیکه اون بی احترامی کرده ی بار برین ب اون بگین برو از برادرشوهرت عذرخواهی کن اون مرده توجمع فحش بهش دادی غرورش شکسته همش ب ما میگین

2738

ببخشیدا چی کار داشتی خبر کشی کردی از شوهرت به ننه اش معلوم باهات بد میشه خودت تو روابط اونا دخالت دادی بد کردی شب عیده هر مادری ارزوشه بچه هاش اشتی باشن و دور هم تو عیدا نکه قهر لاشن جاریه های اتیش بیار 

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن
گفتم این بار سومه ک من تو این دوسه سال مهمونی کرفتم بخاطر اینا اعصاب منو خوردمیکنین من دیگه پشت دستم ...

ببین خونه خودته اختیارش با خودته 

این و قشنگ  جا بنداز 

بعد این همه خودتون و خسته یه مهمونی نکنید 

الان جوون هستید پس فردا هزار تا مریضی می گیرید 

مهم خودتون باشید 

طعنه می زنه اخماش تو همه دیگه دعوت نکن 

درک نمی کنم همچین آدم هایی  رو

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706