2726
عنوان

پریودی نامنظم

58 بازدید | 8 پست

بچه ها من بعد از ده روز تاخییر پریود شدم ولی تا امروز که پنجمین روز پریودیم بود فقط لک بینی داشتم اونم اینقدر کم بود که اصلا از پد بهداشتی استفاده نکردم الان بعد پنج روز تازه خونریزی کم مثل پریود عادی دارم من تاریخ پریودیم رو از روز اول حساب کنم یا امروز ؟؟🤔🤔

دراین دنیا اگر غم هست ...صبوری کن خدا هم هست...

احتمالا تنبلی داری برو دکتر

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احتمالا تنبلی داری برو دکتر

۳ماه از سزارینم گذشته فکر کنم بخاطر زایمان باشه ولی حتما بعدش میرم برای تنبلی ممنون 

۳ماه از سزارینم گذشته فکر کنم بخاطر زایمان باشه ولی حتما بعدش میرم برای تنبلی ممنون 

اهان پس طبیعیه نگران نباش

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
تو اقدامی  منم ماه پیش اینجوری شدم الان ۷ روز دیگه موعدمه امروز لکه کم دیدم

فعلا نه اگه همسرم و دکترم بذارن فعلا اقدام نمیکنم بدنم اماده بعد

اگر تازه زایمان کردی طبیعیه اینطوری شدن تا منظم شه طول میکشه

اردیبهشت زایمان کردم ماه قبل افتضاح شدید بود این ماه خیلی کم