2733
2734

واقعا چرا هر روز ی موضوع جدید و ی ناراحتی و افسردگی جدیدتری 

باورتون میشه بخاطر کارم با هزاران نفر در ارتباطم از طریق واتساپ 

حالا فکرشو بکنین همه میخوان از زندگی هاشون و مشکلاتشون برام تعریف کنن و من باهمه دردودل میکنم میگم گناه دارن اما واقعا هرمخاطبی که خداحافظی میکنه تا چند روز ب مشکلاتشون فکر میکنم و منو افسرده میکنه 

حالا هم از فوت بابای مهربونم که بیچاره و.تنها شدم و انواع مشکلات ای خدااااا و الان امشب از این شماره سایت کلاهبرداری که منو تهدید کرده

خسته شدم خدااااااااا مگه چقدر ادم تحمل داره قلب ب اون کوچولویی چقدر صبر داره خدایا  

کار داری پول داری شکر خدا کن ناراحتی استعفا بده خودت اذیت نکن خیلی ا مثل من منتطرن به جای خالی ایجاد شه فوری بچسبیم به کار جاتو بده به من 

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کار داری پول داری شکر خدا کن ناراحتی استعفا بده خودت اذیت نکن خیلی ا مثل من منتطرن به جای خالی ایجاد ...

نه عزیزم پولم کجا بود ب همه وسیله دادم الان هیچکس پولمو نمیده خودم و خانوادم ورشکست کردم 

ب همه وسیله دادم ب امید اینکه سودی گیرم بیاد نمیدونستم ادمها گرگ هستن و پول نمیدن الان کلی بدهکارم چقدر از خانوادم هم پول بردم گناه دارن 

بدون اینکه بشناسم و حتی اگه بشناسم وسیله قرضی و قسطی دادیم اما کسی پول نمیده یا دیر دادن که ارزششون رفت خدا پس کجایی حق مارو بگیری از ظالمان شیطان صفت ب ظاهر زرنگ و پولدار 

من حلالشون نمیکنم بدبختمون کردن و خودشون دارن عیش و نوش میکنن با سرمایه مون