2737
2739
عنوان

علت اینکه از بلاگرا بدتون میاد؟ 🤔

550 بازدید | 44 پست

من برام سواله امروز که هی این خبر پر شده که اینترنت ملی میشه میگن بلاگرا حقشونه ، مفت میخورن و ...

میخوام بدونم مگه پول منو شمارو میخورن؟ 🤔 منکه از خیلی هاشون فقط انرژی مثبت دیدم

جالبه هیچ کس به دزد ها چیزی نمیگه اما همش به بلاگرا توهین میشه 

من خودم دوست ندارم زندگی خودمو‌ توی اینستاگرام به نمایش بزارم اما هر کسی سبک زندگی متفاوتی داره

دوست دارم نظراتتون و بخونم ♥️ فقط لطفا راجع به این موضوع بحث کنیم نه قطعی اینستاگرام 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بدم نمیاد 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

دقیقا پولی که حق من و شماست میخورن به عمق قضیه نگاه کنی متوجه میشی وقتی ماهانه ۸۰۰ میلیون درامد بدون مالیات دارن وقتی به شکل نوین اختلاس میکنن دارن حق ما را میخورن نگید از زرنگی شونه از درامد بالا الان اون بالا ها جاشونه اینی که نشون میدن واقعیت نیست گلم اونا مرغ ۴۰ تومن و بنزین گرون و نون دونه ای ۲۰۰۰ تومن براشون بی اهمیت ترین چیزه😊

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
چون خیلی ادمای حسودی ان به عالم ادم حسودی میکنن از دست خودشون بر بیاد صددرصد این کارو میکنن

اره منم همین فکر و میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا پولی که حق من و شماست میخورن به عمق قضیه نگاه کنی متوجه میشی وقتی ماهانه ۸۰۰ میلیون درامد بدون ...

خب اونا وسعشون میرسه بخرن 

خیلی های دیگه هم میخرن فقط به نمایش نمیذارن 

فرقشون چیه 🤔

مرسی بابت نظرت ♥️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من به شخصه اینکه دیدم حتی چندتا بلاگر که خیلی ساده و بی ریا بودن بعد دیگه برا نگه داشتن فالوراشون درگیر لاکچری بازی و تجملات و مصرف گرایی شدن دیگه حس خوب نداشتم.لطفا ریپ نزنین که شغلشونه اینا چون اسی نظرمونو خواست نظر و حسمو گفتم  

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
من به شخصه اینکه دیدم حتی چندتا بلاگر که خیلی ساده و بی ریا بودن بعد دیگه برا نگه داشتن فالوراشون در ...

اره این واقعا بده قبول دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا پولی که حق من و شماست میخورن به عمق قضیه نگاه کنی متوجه میشی وقتی ماهانه ۸۰۰ میلیون درامد بدون ...

من ادمین ی بلاگرم .اصلا هم اینطوری نیست جانم .اونا ک دست توجیب منو شما نمیکنن دربیارن بخورن.اونام صب تاشب اززندگی وشوهرو بچشون میزنن میان میشینن پای گوشی کلی اذیت میشن ک اخرش پول دستشون میاد .کلی انتقاد توهین حرف بد از ادمای بیشعور میشنون و ساکت میمونن 

من ادمین ی بلاگرم .اصلا هم اینطوری نیست جانم .اونا ک دست توجیب منو شما نمیکنن دربیارن بخورن.اونام صب ...

اره خیلی بهشون توهین میشه 

نمیدونم چطوری از توهینا میگذرن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب اونا وسعشون میرسه بخرن  خیلی های دیگه هم میخرن فقط به نمایش نمیذارن  فرقشون چیه 🤔 م ...

نه دیگه الان یه موجی اومده که اینترنت و فلان اما وقتی خیلی دقت کنی میبینی اتفاقا اینستا جمع بشه خیلی اختلافات طبقاتی کم میشه نه بلاگر از روزمرگی ها الان این فان ها اینا هم خیلی دارن میخورن از جیره مملکت.فک کن یکی بشینه بخوره پول دربیاره😐 کجای دنیا اجازه همچین چیزی هست😐😑

من موافقم حداقل جلو اینا را بگیرن اینا به زندگی واقعیشون برگردن هرچند انقد خوردن و جمع کردن که...

فدات عزیز💞

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃

وای اسمت😂من به این سن رسیدم همچنان فشن رو فاشیون میخونم😂

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
نه دیگه الان یه موجی اومده که اینترنت و فلان اما وقتی خیلی دقت کنی میبینی اتفاقا اینستا جمع بشه خیلی ...

بیشتر بلاگرایی که من دیدم همسراشون کار میکنن 🤔 یعنی اونجور نیست که فقط از بیکاری پول دربیارن 

البته منظورم بلاگرایی که توی ایرانه نه خارجی های پرطرفدار و میلیونی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40