2726

یکی از همسایه های قدیمیمون ۲ سال پیش به زن عموم (هنوز با عموم اینا همسایه هستن ) گفت که دختر جاریت هنوز خوشگله بچه بود خوشگل بود میشه شماره مادرشو بدی میخوام ازش برای بچه برادرم خاستگاری کنم زن عموم هم گفته بود که باید ازشون اجازه بگیرم که من گفتم نه 

حالا این خانم امروز خواهرمو دیده بازم این موضوعو مطرح کرده و گفته دنبال دختر خوشگلیم ، شمارشو داده به خواهرم که خبر بده ... 

نظرتون در مورد این مدل خاستگاری و زن پیدا کردن چیه 

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

کجاش عجیبه خب🤔

معیارشون زیباییه

خیلی ها اینطوری زن پیدا میکنن 😁

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی معیارشون  فقط خوشگلی هست راهشون نده ادم حس کالا بودن میگیره

اول که به دنیا میایم لبخند مادرمون برامون مهمه بعد میشه لبخند دوست مدرست ، بعد میشه لبخند عشقت همه اینارو نوشتم تا بگم اما یه مرحله ای هم هست تو زندگی که لبخند خودمون مهم ترین و اولین اولویت و داره اونجاس که دیگه یه انسان کاملیم من که هنوز به اون مرحله نرسیدم شما رسیدید ؟ 💜 اگه امضامو میخونی ، اره خودت ، میشه یه صلوات برای روبه راهی زندگیم بفرستی  ممنونم واسه این که وقت گذاشتی و خوندی 💛🌻  تیکر رسیدن به وزن دلخواهمه باردار نیستم
کجاش عجیبه خب🤔 معیارشون زیباییه خیلی ها اینطوری زن پیدا میکنن 😁

عجیبه چون ۲ ساله دنبال زن خوشگله و هنوز پیدا نکرده 

اگه موقعیتش خوب باشه چیزی که زیاده دختره خوشگل تا الان نمیموند رو هوا میزدنش 😅

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

به اونا کار ندارم ولی خداایی چقدر بی عدالتی بین زشت ها وخوشگل هاا خدا میدونه....بماند

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
بخاطر تاکیدشون رو خوشگلی اصلا بهشون فکر نکن 

اصلا از این مدل ازدواجا خوشم نمیاد

شاید اینجوری خواسته مثلا تعریف کنه ازت گفته خوشگله و اینا ولی خب مطمئنن فقط خوشگلی ملاک پسررشون نیست

اگه شرایط پسره خوبه یه جلسه صحبت کن میفهمی چطوریه دیگه

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
عجیبه چون ۲ ساله دنبال زن خوشگله و هنوز پیدا نکرده  اگه موقعیتش خوب باشه چیزی که زیاده دختره خ ...

اینا چون خانواده شما رو میشناسن پا پیش گذاشتن

وگرنه به قول شما دختر زیبا که زیاده

سنتی همینه دیگه... اول زیبایی به چشم میاد بعد میرن دنبال معیارهای دیگه

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2706