2737
2739
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613280 بازدید | 66844 پست
اي دادبيداد اره گوشيم هنگ كرده بودخاموش روشن كردم ولي ليست خريدم مونده بودنوشته بودشروع بازي ازروزچن ...

اگه توی دفتر بنویسید وتاریخ بزنید روزانه بهتره.ساعت بزارید که قراموش نکنید

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها 😃

گروه ندارین تو تل گرام در رابطه با قانون جذب منم ببرین 😃 ؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2728
خانومايه سوال من4روزبودكه بازي فراواني روشروع كرده بودم امروزروزپنجم بود كه دركمال ناباوري ديدم برگش ...

ميشه راجب اين بازى توضيح بدى؟جريانش چيه ؟از كجا بايد دانلود كرد؟

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
بچه ها من هرچی میخوام بخوابم ولی  باز نمیتونم همش دوست دارم هی برم شکر گزاری بنویسم و ذوق کنم😊 ...

خدا رو شکر عزیزم 

گروه نداری تل گرام منم ببری؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738
سلام دوستان گروه هستن لینکش صفحات قبل ترهست 

چ خوب میشه بگی صفحه چند یا منو ببری گروهتون مرسی 😍

ميشه راجب اين بازى توضيح بدى؟جريانش چيه ؟از كجا بايد دانلود كرد؟

بازی فراوانی برای افزایش باورهای مالی هست شما روزاول یک میلیون داری (مثلا)وبایدتاپایان شب خرجش کنی (مجازی))) وهرروز یک میلیون دیگه اضاقه میشه

من قبلا توی دفتر نوشتم ولی گویا دوستان دانلود کردن

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2706