2737
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613238 بازدید | 66844 پست
واسه پاکسازی فقظ ذکر استغفرالله رو میگم و به خدا میگم منو ببخش همین کافیه؟همش فک میکنم راهم اشتباهه ...

سلام گلم ببین من نمیدونم تا چ حد درسته این مطلبی که میگم ولی رسول سلیمی که هواوپونوهونو آموزش میده میگه که استغفرلله ربی الیه وتوبه ی ذکره که موجب استغفار میشه ولی برای پاکسازی ذهن باید ذکرای متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم رو بگید،من خودم وقتی این چهار تا رو میگم واقعا آرامش رو حس میکنم درسته که استعفرلله ربی و اتوب الیه هم آرامش دهنده س،ولی برای پاکسازی ذهن بهتره همین ۴تا مانترا رو به کار ببریم،بازم میگم صحیح هست این مطلب یانه

خدایا شکرت

سلام ببخشید میخوام حرفای منفی بزنم 

ولی من شوهرم چندماهه ولم کرده و میگه طلاق

خیلی تو این چند وقت حرفا و بی احترامی های  بدی از خودشو و خانوادش شنیدم و دیدم تا خبر خیانت هم اوردن واسم

ولی  من خیلی شوهرمو دوس دارم خیلییی.

چجوری ذهنمو پاکسازی کنم جذب کنم سمتم و چجوری اون حرفا و کاراشونو فراموش کنم

همش بهش فکر کنم یا قانون رهاسازی کدوم توروخدا کمکم کنین پاک کنم و برشگردونم🙂

من به مینای دندونش و لاله ی گوشش هم حسادت میکنم اون وقت میپرسی عاشقشم؟):💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. کسی هست ک اینجا فرد خاصی  رو با قانون جذب، تونسته باشه جذب کنه؟ 

اگه اره لطفا میگین چ جوری؟ 

من یه مدت فرد خاصی رو سعی کردم با تجسم خلاق جذب کنم. و این فرد رو به طور باور نکردنی و اتفاقی دیدیم همو . برام جالب بود. ولی بعدش دیگه ندیدمش. میتونه کسی بگه چرا اینجوری شد؟ 

سلام ببخشید میخوام حرفای منفی بزنم  ولی من شوهرم چندماهه ولم کرده و میگه طلاق خیلی تو این چند ...

فقط رو خودت کار کن عزیزم درونت رو پاک کن ولی اصلا به نتیجه وابسته نشو ،فقط پاکسازی کن و رها کن همسرت اگه هم ارتعاشت باشه حتما برمیگرده،درضمن من خیلی گفتم بازم میگم رو دوست داشتن خودت کار کن عاشق خودت باش ،من از وقتی شروع کردم به دوست داشتن خودت رفتار همه تغییر کرد باهام،عزت نفس و اعتماد به نفس خیلی مهمن رو اینا کار کن انشالله نتیجه میگیری🙏

خدایا شکرت
2728
انرژی جون یه سوال داشتم چرا بعضی وقتا به اون چیزی که فکر میکنم برعکس جواب میده؟مثلا برنامه ریزی میکن ...

عزیزم 

چون حتما یا شک و تردید داری ، ایمانن قطعی به محقق شدنش نداری

یا رهاش نکردی، یعنی نگران نتیجه و آخر و عاقبت کار هستی

یا ارتعاشی که به جهان هستی میفرستی متضاده با خواسته ته

یعنی مثلا دوس داری پولدار شی ولی وقتی میری خرید و لباس گرون میبینی و نمیتونی بخری غصه میخوری و به پول حس بد میدی

یعنی خواستت دریافته پوله ولی ارتعاش و فرکانسی که به جهان هستی میدی حس تنفر از پوله

خوب جهان هستی به خواستت  کار نداره به احساس و ارتعاشت کار داره

واسه پاکسازی فقظ ذکر استغفرالله رو میگم و به خدا میگم منو ببخش همین کافیه؟همش فک میکنم راهم اشتباهه ...

خوب ددگهداری به ضمیرناخوداگاهت تلقین میکنی که راهم اشتباهه

چه انتظاری داری!!!!!

بببین فقط پاکسازی کن به هر روشی درسته

فقط برای نتیجه نکن

پاکسازی کن درونت پاک بشه وقتی درونت پاک بشه مثبتا خودشون اتوماتیک میان سمتت

سلام گلم ببین من نمیدونم تا چ حد درسته این مطلبی که میگم ولی رسول سلیمی که هواوپونوهونو آموزش میده م ...

درسته ساناز جون

منم فکر میکنم چهار جمله رو بگی برای شما که اول راهی بهتره

حس بهتری داری اینکه داری درس میری

2738
سلام ببخشید میخوام حرفای منفی بزنم  ولی من شوهرم چندماهه ولم کرده و میگه طلاق خیلی تو این چند ...

تاپیک را از همین صفحه شروع کن، چون مطالب همه تکرار میشن

و حتما و حتما کتابهای زیر را مطالعه کنین::

کتاب 4 اثر از اسکاول شين ؛ ترجمه گيتي خوشدل

کتاب چشم دل بگشا ؛کاترين پاندر

http://m.ketabesabz.com/book/18227/دانلود-کتاب-هو-اوپونو-پونو-محدودیت-صفر

http://m.ketabesabz.com/tag/حضور-در-وضعیت-صفر

http://www.aparat.com/v/1TPdm

http://www.aparat.com/v/9ThDN

http://www.panteashop.ir/نیروی-حال

http://www.aparat.com/v/iIX0Q

http://www.aparat.com/v/xFQmS

راز : راندا برن راز شما راز پول و.....

کتاب معجزه شکرگزاري ؛ راندا برن ؛ ترجمه نفيسه معتکف

کتاب نيمه تاريک وجود ؛ دبي فرد ؛ مترجم فرناز فرود ؛ انتشارات حميدا

کتاب از دولت عشق ؛ کاترين پاندر ؛ مترجم گيتي خوشدل

کتاب قانون شفا ؛ کاترين پاندر

کتاب قانون توانگري ؛ کاترين پاندر

کتاب حکايت دولت و فرزانگي ؛ مارک فيشر

کليد کاربردي قانون جذب ؛ جک کَنفيلد ؛ مترجم نفيسه معتکف

قدرت در درون ماست | لوييس ال هي |

کتاب بخواهيد تا به شما داده شود ؛ استر و جري هيکز

راهکارهای موفقیت برایان تریسی

کتاب تجسم خلاق ؛ شاکتي گواين ؛ مترجم گيتي خوشدل

کتاب بنويس تا اتفاق بيفتد ؛ هنريت کلاوسر ؛مترجم محمد گذر آبادي

دوستان گلم، هم این کتابهای کلیدی رو بخونین ، هم به سایت عباسمنش هم سربزنین اونم صوتی خلاصه این مباحث را تدریس کرده، و هم اینجا سر بزنیند. مطمن باشین بدون مطالعه و تلاش به موفقیت واقعی نمیشه رسید.

و در حین این مطالعات چهار کلمه پاکسازی متاسفم منو ببخش دوست دارم متشکرم را هم مدام تکرار کنین.

موفق باشین

توضیح پاکسازی

دوست خوبم توصیه من اینه فعلا با گفتن ذکرها پاکسازی را شروع کنین بعدا به هر روشی راحت بودین و هر راهی که خودتون دوس داشتین انجام بدین، به هر روشی پاکسازی درسته، فقط مهم نیته که بگی میخوام درونم پاک بشه

در پاکسازی میپذیرین که هر اتفاقی تو زندگیتون می افته صد درصد خودتون مسئولش هستین

$$$$$$ به قول مولانا بیرون زتو نیست آنچه در عالم هست

$$$$$$ یعنی هر چی بیرون از وجودت میبینی، بازتاب اندیشه های درونیته

$$$$$$ یعنی اگه در درونت مثبت باشی، فقط مثبت میبینی و اگه در درونت افکارت منفی باشه ، اتفاقهای منفی به سمتت جذب میشه

$$$$$$اگه در مدار شادی و پول و ثروت و سلامتی باشی فقط هم همینارو جذب میکنی.

$$$$$$دوست خوبم باید 4 جمله پاکسازی (متاسفم، منو ببخش، دوست دارم . متشکرم) به الوهیت دورنتون یا همون خدا بگین یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی یا هر تکنیکی که  حالتو خوب کنه، مثلا نوری درخشان را تجسم کنی که وارد بدنت میشه و کل بدنتو پاک و مطهر میکنه( روش مهم نیست، با هر روشی که حس بهتری میگیری انجام بده)

**دوست خوبم با گفتن اون 4 جمله یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی ، داده های منفی ذهنت پاک میشه صفحه ذهنت پاک میشه و عشق الهی سراسر وجودتو فرا میگیره و اون لحظه است که میتونی با حس شهودیت تصمیم بگیری

*** مثلا اگه کسی داره در مورد بیماریش حرف میزنه این یه علامت هشداره برای تو یعنی یه داده منفی تو ذهنت هست که الان در برابر این پیام قرار گرفتی و سریع باید پاکسازی کنی

با اون 4 جمله در واقع، به خدا میگی و به این وسیله ازش میخوای که داده های منفی ذهنتو پاک کنه و وجودتو سرشار از عشق الهی کنه تا بتونی تصمیم گیری شهودی و درست داشته باشی و با داده های منفی ذهنت که حاصل خاطرات گذشته هستن، تصمیم نگیری.

**** من همیشه میگم که چهار عبارت واژه های آغازین فرایندهای طولانی تری هستند. برای نمونه ، وقتی که میگیم "متاسفم" در اصل دارم فکر میکنم: من به خاطر برنامه درونی ام که این رویداد را به وجود آورده است متاسفم" وقتی میگوییم "لطفا من را ببخش" در واقع منظورم این است که " لطفا مرا به خاطر بی توجهی ام  به فرایند فکر ام ببخش" . وقتی که میگوییم " مممنونم" منظورم این است که " مممنون که  این برنامه را از زندگی را خارج میکنی" وقتی که میگویم " دوستت دارم" به مبدا (الوهیت یا صفر)برگشته و تخته سفید (بوم) درونم را پاک میکنم.

کلا، این 4 جمله یا وارد کردن هاله انرژی نور در بدن و ...... همه راههایی هستنتا برگردی به اون لوح سفید ذهنی لوحی پاکی که هیچ قضاوتی در مورد هیچ چیز در اون نیست.

اون موقع است که میتونی به عشق لایتناهی که همون خدای بزرگه متصل بشی و وقتی به عشق الهی وصل بشی زندگیت آگاهانه میشه و همه خواسته هات محقق میشن.

فقط یه اشتباه همه تو پاکسازی دارن!!!!!!!

فکر میکنن برای هر مشکلی یه جور خاص باید پاکسازی کنن. در واقع پاکسازی برای تمام موارد و مسایل مشابه هم هستش.

در واقع پاکسازی برای حل یه مشکل یا مسیله نیست، بلکه در جهت اتصال به عشق الهی و پاک شدن داده های منفی درونت هست

باید نیت کنی که با پاکسازی تمام داده های منفی درونیت پاک بشه و صفحه ذهنت پاک پاک بشه

بعد میدونی نتیجه این پاک شدن چیه؟؟؟؟؟؟

نتیجه این پاک شدن اینه که شما فقط شاهد آدمهای خوب و اتفاقهای خوب خواهید بود

یعنی شما به هدف نزدیکی و پاک شدن پاکسازی میکین و بعد میبینی خودبخود تمام ادمهای منفی و اتفاقهای بد از زندگیت خارج میشن

امیدوارم تفاوت را متوجه شده باشید

توضیح پاکسازی دوست خوبم توصیه من اینه فعلا با گفتن ذکرها پاکسازی را شروع کنین بعدا به هر روشی راحت ...

دکتر هیولن بلافاصله پس از آغاز همایش به من اشاره کرد و گفت:

"جوزف، وقتی چیزی را از رایانه ات پاک میکنی به کجا میرود؟"

پاسخ دادم "اصلا نمیدانم." همه خندیدند. مطمئنم که آنها نیز نمی دانستند.

سپس از حضار پرسید:

"وقتی چیزی را از رایانه پاک می کنید به کجا میرود؟"

یک نفر فریاد زد "به سطل آشغال."

دکتر هیولن گفت:

"دقیقاً. هر چند که هنوز هم در رایانه است ولی از جلوی چشم دور شده است!

خاطرات شما نیز همین گونه اند. هنوز در وجودتان هستند و فقط به چشم نمی آیند. آنچه که می خواهید این است که آنها را کامالا و به طور دائمی پاک نمایید."

هر چند که سخنانش به نظرم جالب میآمد ولی اصلا نمیدانستم که منظورش چیست و به کجا می خواهد برسد. اصلا چرا باید بخواهم که خاطراتم به طور دائمی پاک شوند؟

دکتر هیولن توضیح داد:

"دو راه برای زندگی دارید. راه خاطرات و راه الهام! خاطرات برنامه هایی قدیمی هستند که بازپخش می شوند.

ولی الهام پیغامی است که از جانب الوهیت به شما میرسد. لابد ترجیح میدهید که راه الهام را برگزینید.

تنها راه گوش سپردن به پیغام الوهیت و دریافت الهام این است که تمامی خاطرات را پاکسازی نمایید. در واقع تنها کاری که باید بکنید پاکسازی است."

وی مدت زیادی را صرف تشریح این که الوهیت همان حالت صفر (Zero) است و در آن هیچ محدودیتی نداریم نمود. هیچ خاطراتی در آن نیست. هیچ مقصدی در آن وجود ندارد. هیچ چیز به جز الوهیت! هر چند که همه ی ما در زندگی در لحظاتی به حالت صفر میرسیم، ولی در اکثر اوقات آشغالها – یا آنچه که او خاطرات می نامید – بازپخش می گردند!

توضیح ارتعاش

شما باید همزمان که خواسته ای داری، ارتعاشت هم مشابه خواسته است باشه.  مثلا میخوای پولدار بشی، باید مشابه یه آدم پولداررفتار کنی، همین الانم فکر کنی پولداری، ولی اکثر آدمها، در انرژی فقر میفرستن و مشابه همون آدم فقیر زندگی میکنن، مثلا وقتی صوتحسابب پرداخت میکنی ته قلبت ناراحت میشی که داری یه پولی از دست میدی

یا صورتحساب با مبلغ بالا میبینی ناراحت میشی همه اینا یعنی بی احترامی به پول این قبیل احساسات یعنی حس بد به پول میدی یعنی ارتعاشت با خواستت یکی نیست، پس اصل اصلی اصل احساسات میباشد، یعنی در تمام لحظات باید فرکانست را روی حس خوب تنظیم کنی.

یعنی همزمان که خواسته پول میدی باید همیشه احساس کنی همین الانم پولداری بری لباس خوب بخری در لحظه شاد زندگی کنی وقتی صورتحساب میدی بخندی خوشحال باشی تا جهان هستی مساوی ارتعاش لحظه حالت بهت از هونم انرژی برگردونه

امیدوارم متوجه ارتعاش همسنگ خواستت شده باشی

دکتر هیولن بلافاصله پس از آغاز همایش به من اشاره کرد و گفت: "جوزف، وقتی چیزی را از رایانه ات پاک می ...

میتونی از راهکارهای زیر، در جهت جذب هر خواسته ایی استفاده کنی::::

1- یه کاغذ بردار هدفتو دقیق با تمام جزئیات بنویس. زمان رسیدن به هدفتو بنویس. جملت به صورت زمان حال باشه

مثال: خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم که تا پایان سال 95 یه آپارتمان 100 متری عالی سه خوابه با حیاط باغچه دار در منطقه پونک خریدم.

هدفت که مشخص شد، هر روز صبح جمله هدفت را یه بار بنویس (ولی غرق در آینده نشو، در حضور باش و به هدف آیندت نچسب، در جهت هدفت تلاش کن، ولی مضطرب و نگران نتیجه هدفت نباش، در همین لحظه که هدفت هم محقق نشده باید شاد و خوشحال و سپاسگزار باشی (رعایت این نکته حیاتیه وگرنه به نتیجه نمیرسی))

2- جملات تاکیدی مثبت در هر موردی و هم در مورد اهدافت را با صدای خودت ضبط کردی، شبها قبل خواب در گوشت بزار و گوش کن یا هر تایمی که وقت آزاد داری گوش کن تا باورهات عوض بشن

3- تو فایل صوتی میتونی قربون صدقه خودت بری تا خودتو دوست داشته باشی و اول از همه عاشق خودت باشی.

4- هر روز صبح هر چقدر میتونی شکرگزاری بنویس و بگو .هر لحظه هر چی میگیری، شکرگزاری آنرا بنویس.حتی یه شکلات کسی بهت داد برو شکرگزاری براش کن

5- اخبار و داستان منفی اصلا گوش نده

6- کتاب بینهایت مهم حضور در وضعیت صفر جو وایتلی( زندگیتو دگرگون میکنه) که باعث میشه پاکسازی کنی. پاکسازی مدام و بی وقفه 

7- به راحتی ببخش به دیگران عشق بی قید و شرط داشته باش

8- مدیتیشن یا خودهیپنوتیزم هم انجام بده (راحترش اینه هر وقت در روز تونستی دم و بازدم عمیق و آگاهانه انجام بدی ( در جهت رسیدن به حضور)

10- تکنیک آینه- بزار رو میز کارت و هر روز چند دقیقه بهش لبخند بزن.

11- تقریبا یک روز در میان تجسم خلاق انجام بده

12- باور اینکه فردای از پیش تعیین شده ای وجود ندارد رو هر روز بنویس و بنویس "من امرزم را با شادی میسازم"

13- اهدافت را با عکس هر جایی در معرض دیدت است بچسبون

16- سه هدف اصلیت را روی زنگ هشدار موبایلت بزار

17-اصل مهم اصل احساسات است. قانون جهان، قانون احساسات است. اگه احساس مثبت و شادی داشته باشی بدون و آگاه باش که فقط اتفاقهای مثبت به سمتت جذب میشن و صددرصد مطمن باش اگه احساس منفی داشته باشی فقط و فقط اتفاقهای منفی را به سمت خودخودت جذب میکنی.

فقط رو خودت کار کن عزیزم درونت رو پاک کن ولی اصلا به نتیجه وابسته نشو ،فقط پاکسازی کن و رها کن همسرت ...

چجوری خودمو دوس داشته باشم🥺🥺

توضیح پاکسازی دوست خوبم توصیه من اینه فعلا با گفتن ذکرها پاکسازی را شروع کنین بعدا به هر روشی راحت ...

مرسی عزیزم

2706