2726
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2611909 بازدید | 66835 پست
سلام آبجی یه چیز بهت میگم حتما انجامش بده:شما بیا نماز صبح رو به موقع بخون،دقیق موقع اذان بلند شو،هر ...

واس عشق وزیبایی چطور باید ازخدا خواست

مثلا به عشقم فرد موردنظرم وزیبایی ظاهری زیاد برسم

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
خدایا من میخام خوب شم زندگی کنم دستمو بگیر آواز مادر مهربان‌تر وار رگ گردن به من نزدیکتری

دوستم بیا همینجا از صفحات وسط شروع کن به خوندن

تمرینا رو انجام بده

قطعا حالت خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره واقعاچطور میشه آخه که از یه سری چیزا متنفر باشیم یا حتی ازش وحشت داشته باشیم بعد بخواهیم بهش بی ...

درسته نمیشه 

چون توجه او.ن تنفرت اونو بیشتر میکنه

راهش اینه که فکر جایگزین رگباری جاش بزاری

هر وقت خواستی به اون تنفرت تمرکز کنی بجاش سریع رگباری شروع کن بگو

مثلا چقدر عالی میشه که کاری عالی با درامدی عالی دارم یا و.......

2728
واس عشق وزیبایی چطور باید ازخدا خواست مثلا به عشقم فرد موردنظرم وزیبایی ظاهری زیاد برسم

با راهکارهای جذب زیر

میتونی از راهکارهای زیر، در جهت جذب هر خواسته ایی استفاده کنی::::

1- یه کاغذ بردار هدفتو دقیق با تمام جزئیات بنویس. زمان رسیدن به هدفتو بنویس. جملت به صورت زمان حال باشه

مثال: خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم و سپاسگزارم که تا پایان سال 95 یه آپارتمان 100 متری عالی سه خوابه با حیاط باغچه دار در منطقه پونک خریدم.

هدفت که مشخص شد، هر روز صبح جمله هدفت را یه بار بنویس (ولی غرق در آینده نشو، در حضور باش و به هدف آیندت نچسب، در جهت هدفت تلاش کن، ولی مضطرب و نگران نتیجه هدفت نباش، در همین لحظه که هدفت هم محقق نشده باید شاد و خوشحال و سپاسگزار باشی (رعایت این نکته حیاتیه وگرنه به نتیجه نمیرسی))

2- جملات تاکیدی مثبت در هر موردی و هم در مورد اهدافت را با صدای خودت ضبط کردی، شبها قبل خواب در گوشت بزار و گوش کن یا هر تایمی که وقت آزاد داری گوش کن تا باورهات عوض بشن

3- تو فایل صوتی میتونی قربون صدقه خودت بری تا خودتو دوست داشته باشی و اول از همه عاشق خودت باشی.

4- هر روز صبح هر چقدر میتونی شکرگزاری بنویس و بگو .هر لحظه هر چی میگیری، شکرگزاری آنرا بنویس.حتی یه شکلات کسی بهت داد برو شکرگزاری براش کن

5- اخبار و داستان منفی اصلا گوش نده

6- کتاب بینهایت مهم حضور در وضعیت صفر جو وایتلی( زندگیتو دگرگون میکنه) که باعث میشه پاکسازی کنی. پاکسازی مدام و بی وقفه 

7- به راحتی ببخش به دیگران عشق بی قید و شرط داشته باش

8- مدیتیشن یا خودهیپنوتیزم هم انجام بده (راحترش اینه هر وقت در روز تونستی دم و بازدم عمیق و آگاهانه انجام بدی ( در جهت رسیدن به حضور)

10- تکنیک آینه- بزار رو میز کارت و هر روز چند دقیقه بهش لبخند بزن.

11- تقریبا یک روز در میان تجسم خلاق انجام بده

12- باور اینکه فردای از پیش تعیین شده ای وجود ندارد رو هر روز بنویس و بنویس "من امرزم را با شادی میسازم"

13- اهدافت را با عکس هر جایی در معرض دیدت است بچسبون

16- سه هدف اصلیت را روی زنگ هشدار موبایلت بزار

17-اصل مهم اصل احساسات است. قانون جهان، قانون احساسات است. اگه احساس مثبت و شادی داشته باشی بدون و آگاه باش که فقط اتفاقهای مثبت به سمتت جذب میشن و صددرصد مطمن باش اگه احساس منفی داشته باشی فقط و فقط اتفاقهای منفی را به سمت خودخودت جذب میکنی.

سلام دوستم باید اون فرد رو رها کنی... تو ذهنت براش دعا و انرژی مثبت بفرستی نکات مثبتشو بنویسی ب ...

عزیزم واقعا این آدم به معنای واقعی کلمه هیچ نکته مثبتی نداره ی آدم دزد و دروغگو و فرصت طلب و اصلا هر چی از منفی بودن این آدم بگم کمه هر چی فکر میکنم نقطه مثبتی نداره تنها نقطه مثبتی که برا من میتونه داشته باشه نبودنش تو زندگیمه الان ی مدته که پیداش نیست من ساعتی از روز نیست که خدا رو به خاطر نبودنش شکر نکنم همین کافیه یا کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟ضمن اینکه من مدتهاست رها کردم ولی اون زندگی ما رو رها نمیکنه

عزیزم واقعا این آدم به معنای واقعی کلمه هیچ نکته مثبتی نداره ی آدم دزد و دروغگو و فرصت طلب و اصلا هر ...

ببین در بحث پاکسازی مگن:

هر چی که اطرافمون میبینیم بازتاب افکار و نیات درون ما هستش

ببین اول باید درونت رو پاکسازی کنی و مثبت کنی تا آدمهای منفی اطرافت هم پاک بشن و بجاش آدمای مثبت بیان

شروع کن به پاکسازی::::

توضیح پاکسازی

دوست خوبم توصیه من اینه فعلا با گفتن ذکرها پاکسازی را شروع کنین بعدا به هر روشی راحت بودین و هر راهی که خودتون دوس داشتین انجام بدین، به هر روشی پاکسازی درسته، فقط مهم نیته که بگی میخوام درونم پاک بشه

در پاکسازی میپذیرین که هر اتفاقی تو زندگیتون می افته صد درصد خودتون مسئولش هستین

$$$$$$ به قول مولانا بیرون زتو نیست آنچه در عالم هست

$$$$$$ یعنی هر چی بیرون از وجودت میبینی، بازتاب اندیشه های درونیته

$$$$$$ یعنی اگه در درونت مثبت باشی، فقط مثبت میبینی و اگه در درونت افکارت منفی باشه ، اتفاقهای منفی به سمتت جذب میشه

$$$$$$اگه در مدار شادی و پول و ثروت و سلامتی باشی فقط هم همینارو جذب میکنی.

$$$$$$دوست خوبم باید 4 جمله پاکسازی (متاسفم، منو ببخش، دوست دارم . متشکرم) به الوهیت دورنتون یا همون خدا بگین یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی یا هر تکنیکی که  حالتو خوب کنه، مثلا نوری درخشان را تجسم کنی که وارد بدنت میشه و کل بدنتو پاک و مطهر میکنه( روش مهم نیست، با هر روشی که حس بهتری میگیری انجام بده)

**دوست خوبم با گفتن اون 4 جمله یا هر ذکری که خودت باهاش راحتی ، داده های منفی ذهنت پاک میشه صفحه ذهنت پاک میشه و عشق الهی سراسر وجودتو فرا میگیره و اون لحظه است که میتونی با حس شهودیت تصمیم بگیری

*** مثلا اگه کسی داره در مورد بیماریش حرف میزنه این یه علامت هشداره برای تو یعنی یه داده منفی تو ذهنت هست که الان در برابر این پیام قرار گرفتی و سریع باید پاکسازی کنی

با اون 4 جمله در واقع، به خدا میگی و به این وسیله ازش میخوای که داده های منفی ذهنتو پاک کنه و وجودتو سرشار از عشق الهی کنه تا بتونی تصمیم گیری شهودی و درست داشته باشی و با داده های منفی ذهنت که حاصل خاطرات گذشته هستن، تصمیم نگیری.

**** من همیشه میگم که چهار عبارت واژه های آغازین فرایندهای طولانی تری هستند. برای نمونه ، وقتی که میگیم "متاسفم" در اصل دارم فکر میکنم: من به خاطر برنامه درونی ام که این رویداد را به وجود آورده است متاسفم" وقتی میگوییم "لطفا من را ببخش" در واقع منظورم این است که " لطفا مرا به خاطر بی توجهی ام  به فرایند فکر ام ببخش" . وقتی که میگوییم " مممنونم" منظورم این است که " مممنون که  این برنامه را از زندگی را خارج میکنی" وقتی که میگویم " دوستت دارم" به مبدا (الوهیت یا صفر)برگشته و تخته سفید (بوم) درونم را پاک میکنم.

کلا، این 4 جمله یا وارد کردن هاله انرژی نور در بدن و ...... همه راههایی هستنتا برگردی به اون لوح سفید ذهنی لوحی پاکی که هیچ قضاوتی در مورد هیچ چیز در اون نیست.

اون موقع است که میتونی به عشق لایتناهی که همون خدای بزرگه متصل بشی و وقتی به عشق الهی وصل بشی زندگیت آگاهانه میشه و همه خواسته هات محقق میشن.

فقط یه اشتباه همه تو پاکسازی دارن!!!!!!!

فکر میکنن برای هر مشکلی یه جور خاص باید پاکسازی کنن. در واقع پاکسازی برای تمام موارد و مسایل مشابه هم هستش.

در واقع پاکسازی برای حل یه مشکل یا مسیله نیست، بلکه در جهت اتصال به عشق الهی و پاک شدن داده های منفی درونت هست

باید نیت کنی که با پاکسازی تمام داده های منفی درونیت پاک بشه و صفحه ذهنت پاک پاک بشه

بعد میدونی نتیجه این پاک شدن چیه؟؟؟؟؟؟

نتیجه این پاک شدن اینه که شما فقط شاهد آدمهای خوب و اتفاقهای خوب خواهید بود

یعنی شما به هدف نزدیکی و پاک شدن پاکسازی میکین و بعد میبینی خودبخود تمام ادمهای منفی و اتفاقهای بد از زندگیت خارج میشن

امیدوارم تفاوت را متوجه شده باشید

ببین در بحث پاکسازی مگن: هر چی که اطرافمون میبینیم بازتاب افکار و نیات درون ما هستش ببین اول باید ...

دکتر هیولن بلافاصله پس از آغاز همایش به من اشاره کرد و گفت:

"جوزف، وقتی چیزی را از رایانه ات پاک میکنی به کجا میرود؟"

پاسخ دادم "اصلا نمیدانم." همه خندیدند. مطمئنم که آنها نیز نمی دانستند.

سپس از حضار پرسید:

"وقتی چیزی را از رایانه پاک می کنید به کجا میرود؟"

یک نفر فریاد زد "به سطل آشغال."

دکتر هیولن گفت:

"دقیقاً. هر چند که هنوز هم در رایانه است ولی از جلوی چشم دور شده است!

خاطرات شما نیز همین گونه اند. هنوز در وجودتان هستند و فقط به چشم نمی آیند. آنچه که می خواهید این است که آنها را کامالا و به طور دائمی پاک نمایید."

هر چند که سخنانش به نظرم جالب میآمد ولی اصلا نمیدانستم که منظورش چیست و به کجا می خواهد برسد. اصلا چرا باید بخواهم که خاطراتم به طور دائمی پاک شوند؟

دکتر هیولن توضیح داد:

"دو راه برای زندگی دارید. راه خاطرات و راه الهام! خاطرات برنامه هایی قدیمی هستند که بازپخش می شوند.

ولی الهام پیغامی است که از جانب الوهیت به شما میرسد. لابد ترجیح میدهید که راه الهام را برگزینید.

تنها راه گوش سپردن به پیغام الوهیت و دریافت الهام این است که تمامی خاطرات را پاکسازی نمایید. در واقع تنها کاری که باید بکنید پاکسازی است."

وی مدت زیادی را صرف تشریح این که الوهیت همان حالت صفر (Zero) است و در آن هیچ محدودیتی نداریم نمود. هیچ خاطراتی در آن نیست. هیچ مقصدی در آن وجود ندارد. هیچ چیز به جز الوهیت! هر چند که همه ی ما در زندگی در لحظاتی به حالت صفر میرسیم، ولی در اکثر اوقات آشغالها – یا آنچه که او خاطرات می نامید – بازپخش می گردند!

دکتر هیولن بلافاصله پس از آغاز همایش به من اشاره کرد و گفت: "جوزف، وقتی چیزی را از رایانه ات پاک می ...

توضیح ارتعاش

شما باید همزمان که خواسته ای داری، ارتعاشت هم مشابه خواسته است باشه.  مثلا میخوای پولدار بشی، باید مشابه یه آدم پولداررفتار کنی، همین الانم فکر کنی پولداری، ولی اکثر آدمها، در انرژی فقر میفرستن و مشابه همون آدم فقیر زندگی میکنن، مثلا وقتی صوتحسابب پرداخت میکنی ته قلبت ناراحت میشی که داری یه پولی از دست میدی

یا صورتحساب با مبلغ بالا میبینی ناراحت میشی همه اینا یعنی بی احترامی به پول این قبیل احساسات یعنی حس بد به پول میدی یعنی ارتعاشت با خواستت یکی نیست، پس اصل اصلی اصل احساسات میباشد، یعنی در تمام لحظات باید فرکانست را روی حس خوب تنظیم کنی.

یعنی همزمان که خواسته پول میدی باید همیشه احساس کنی همین الانم پولداری بری لباس خوب بخری در لحظه شاد زندگی کنی وقتی صورتحساب میدی بخندی خوشحال باشی تا جهان هستی مساوی ارتعاش لحظه حالت بهت از هونم انرژی برگردونه

امیدوارم متوجه ارتعاش همسنگ خواستت شده باشی

ببین در بحث پاکسازی مگن: هر چی که اطرافمون میبینیم بازتاب افکار و نیات درون ما هستش ببین اول باید ...

آره خودمم متوجه شدم که احتمالا مشکلی در من وجود داره که تمام آدمهای منفی رو جذب میکنم منتها من همیشه سپاسگذاری کردم همیشه احساس ندامت از افکار و اعمال بد خودم داشتم همیشه به رحمانیت خدا و دوستی خدا امیدوار به معنای واقعی بودم ولی نمیدونم چرا همه آدمهایی که دور و برم هستند حتی پدر و مادرم تو غمهاشون فقط یاد من هستند و ایتقدر از بقیه انرژی منفی میگیرم که حد و حساب نداره و ی دلیل دیگه هم ممکنه وجود داشته باشه که نمیدونم با این طرز فکرم چکار کنم و چطور خودمو تغییر بدم و اون اینه که به شدت از وجود این آدم میترسم چون بینهایت آدم کینه توز و انتقام جویی هست با وجودی که من و خانواده ام خیلی بهش محبت کردیم و این آدم رو پشتیبانی مالی و فکری و احساسی کردیم باز هم هر دفعه به یک نحوی یا ازمون دزدی کرده یا فحاشی کرده یا ی ناراحتی خیلی خیلی بد برامون بوجود آورده من هراس دارم که دوباره به سراغمون بیاد و روز از نو روزی از نو و متاسفانه واقعا نمیتونم ببخشمش چون حس میکنم اگر ببخشمش مثل هربار فراموش میکنم بدیهای این آدم رو و مرتب به خودم یادآوری میکنم که دلسوزی برای این آدم بدترین اشتباه زندگیمه 

واقعا متاسفم از اینکه با حرفهام انرژی منفی ممکنه بدم ولی واقعا مستاصل شدم از دست این آدم ممنونم از کمکی که بهم میکنید امیدوارم خدا براتون جبرانش کنه🌹

[QUOTE=239129070]چه جور افکار منفی رو از خودم دور کنم خیلی منفی بافم[/QUOT

سلام عزیزم.

من تازگیا وقتی واسه نماز نیت می کنم میگم خدایا نیت می کنم نماز رو به نیت خودت و برای آرامش و سلامت روح و روانم و جسم و جانم.

خیلی حالمو خوب کرده و اینکه آرامش خاصی دارم.

قبلا زود عصبی می شدم و الکی به پسرم گیر می دادم و همش دعواش می کردم.. الان خیلی راحتم و حسم خوبه

خداجونم دوستت دارم و ممنونتم
2706