2703
2553
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2607993 بازدید | 66798 پست

سلام دوستان، من به کمک نیاز دارم، یه بخشی از سرمایه ام احتمالا از دست بره و ....... و طبیعتا احساس خشم و ناامیدی دارم، هر چقدر سعی میکنم احساسمو خوب کنم و بگم فدای سرم بازم پول میاد و ..... اما نمیتونم. نمیخوام‌تو این حال بد بمونم لطفا کمکم کنید🙏🙏🙏🙏🙏🙏

من خیلی افکار منفی میاد سراغم هرکاری میکنم بازم میان دست خودم نیست

سلام آبجی یه چیز بهت میگم حتما انجامش بده:شما بیا نماز صبح رو به موقع بخون،دقیق موقع اذان بلند شو،هر کدوم نمازات با تأخیر میخونی  بخون فقط نماز صبح سر موقع بلند شو،چنان حس و‌حال خوبی بهت دست میده که خدا میدونه،چقدر کارهات  رونق میگیره اوج میگیری ،واقعا تأثیرات پزشکی نماز صبح قابل شمردن نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم من تلگرام ندارم میشه بگی رو جذابیت خودتون کار کنید یعنی چی

عزیزم یه سری تکنیک های خاص هست که باید انجام بدین تا اولا تمام انرژی که به خاطر داشتن روابط در گذشته نشتی داره باید پس بگیرید بعد هم از طبیعت و کاینات انرژی دریافت کنید و یه سری تکنیک خاص برای افزایش انرژی زنانه انجام میدین که باعث میشه افراد سطح بالا جذب کنید یا سطح همسرتون رو بکشید بالا 

هوا خوبه، چون تو هوامو داری...  ketabeangizeshi2@

خانومایی که با همسرتون مشکل دارید چاره ای ندارید جز اینکه رو خودتون کار کنید 

زن ها چهار وجه دارن 

ملکه ، معشوقه ، دختر بچه ، کدبانو 

شما باید این چهار حالت رو در وجودتون داشته باشید 

فرو رفتن در یک حالت خاص متاسفانه باعث میشه که همسرتون از شما دور بشه 

صرف اینکه مثل یه کدبانو به همسرتون رسیدگی کنید باعث نمیشه همسر خوبی باشید در عین حال باید مثل یک معشوقه باشید و معشوقه بودن هم بلدی میخواد 

متاسفانه تو جامعه ما اغلب دختران رو آماده می‌کنند تا کدبانو باشن و چیزی از زنانگی بهشون آموزش نمیدن

2720
خانومایی که با همسرتون مشکل دارید چاره ای ندارید جز اینکه رو خودتون کار کنید  زن ها چهار وجه د ...

میشه بیشتر توضیح بدین اگه تکنیک داره

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟

دوستان درخواست کردن که یه گروه بزنیم تو تلگرام و در مورد جذابیت های زنانه صحبت کنیم و تجربیاتمون رو به اشتراک بزاریم 

آیدی گروه در تلگرام 

https://t.me/jazzzabshow

سلام انرژی مثبت خوشحالم که شما هنوزم هستین،،اگه یادتون باشه داخل پست های قدیمی بهتون گفته بودم شوهرم ...

عزیزم میشه راهنمایی کنی چه طور وچه کارکردی که شوهرت دست ازاعتیاد کشید.اگه کمکم کنی خیلی برات دعامیکنم .

2714

با به تصویر کشیدن اونچه که میخواهیم در واقع از همه جا بسیج مشن تا ما به هدفمون برسیم .

خیلی سال پیش دوتا  تصویر نقاشی کرده بودم تا موقعیت کاریم تغییر کنه و امروز که داشتم وسایلم رو مرتب میکردم این نقاشی رو پیدا کردم به قدری شگفت زده شدم که اصلا باورم نمیشد که چند سال پیش من به خواسته ام رسیدم و کلا فراموش کرده بودم یه زمانی اونو نقاشی کرده بودم . یکی دیگه هم نقاشی بود که خودم رو تو ماشین 206 کشیده بودم و من الان سالهاس که ماشینم 206 هه. 

خدایا شکرت که به صدای بندگانت گوش میدی . خدایا شکرت چه خوبه که دارمت و برام خواسته هامو برآورده میکنی . الهی شکر 

خواسته هایت را که به خدا گفتی به او اعتماد کن  GOD has a plan trust him    
من اصلا نمیتونم نقاشی بکشم 

سلام عزیزم.

با هر روشی که حست خوب بشه..

مثل سوالات رگباری مثبت.

یا نوشتن خواسته ها

همه چی راحت و آسون به دست میاد خیلی خیلی راحت و آسون.فقط باید باور کنی.

خداجونم دوستت دارم و ممنونتم
سلام دوستان، من به کمک نیاز دارم، یه بخشی از سرمایه ام احتمالا از دست بره و ....... و طبیعتا احساس خ ...

سلام

دوستم شما حتما از تی حسابداری استفاده کن

عزیزم

دقیقا مو به مو عین چیزی که گفتم باید انجام بدی وگرنه نتیجه نمیگیری

@@@@اصلا با افکار منفی نجنگ.

*****رهاشون کن.

****باهاشون مقابله نکن.

چون بیشتر و بدتر میشن. بزار بمونن. فقط و فقط تنها کاری که باید بکنی اینه که با افکار مثبت ذهنتو پر کنی. همون لحظه سعی کن ذهنتو با افکار مثبت و اهدافت پر کنی. چون منفی وجود نداره منفی به دلیل فقدان مثبته که بوجد میاد عین تاریکی. تاریکی به دلیل فقدان نور هستش.

@@@@اگه تو یه اتاق تاریک یه شمع روشن کنی تاریکی کمی محو میشه و وقتی لامپو روشن کنی اتاق روشن میشه.

یعنی تاریکی را با نور جایگزین کردی. در مورد افکار منفی هم همینه افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کن.

@@@ من این تکنینک را انجام دادم. عالیه حتما تک تکتون انجامش بدین

@@@یه تکنینک سریع و سیر دفع افکار منفی

این یکی از تکنینکهای NLP هستش. یه راهی که ذهنتونو گول میزنین

یه دفترچه خیلی کوچیک و یک خودکار بردارین باید همیشه همراهتون باشه و محرمانه باشه کسی نبینه

بعدش یه T حسابداری توش میکشین. سمت راست مینویسین افکار منفی و چپش مینویسین افکار مثبت

حالا هر لحظه فکر منفی کردین دقیقا باید همون لحظه باشه باید فکر منفیتونو بنویسین و بعد دقیقا روبروش نه جای دیگه فکر مثبت همون فکر منفی را بنویسین

مثال:::: فکر منفی: وای بچم دیرکرد. نکنه تصادف کرده باشه

فکر مثبت: بچم الان در سلامت و امنیت کامله

نباید فکر مثبت را اینجوری بنویسین:: نه بچم تصادف نکرده این غلطه چون ناخودآگاه شعور نداره و فقط کلمه تصادف را میبینه

و همینطور ادامه بدین. نزارین فکر منفی که تولید شده یه ساعت بعد بنویسین باید همون لحظه بنویسین

بعد معجزشو میبینین:::::::

حالا دلیلشو میگم. چون ذهن تنبله و دوس نداره هی بره بنویسه. و با خودش میگه چه کاریه چرا من اصلا اجازه بدم این آدم فکر منفی کنه بعدشم هی بره بنویسه. با خودش میگه اصلا نمیزارم فکر منفی کنه تا نره بنویسه

باور کنین روز اول کلی فکر منفی نوشتم ولی فرداش نصف شد.

به این میگن تکنین برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

*************************تکنیکهای دیگه هم هست که مدت اثرگذاریش به سرعت بالا نیست و د رکل خوب هستن.

خیلی پستها زیاد بود ولی واقعا به کسایی که تجربه دارن در مورد حذف ی نفر از زندگیتون اگه کاری انجام دا ...

سلام

دوستم

باید اون فرد رو رها کنی... تو ذهنت

براش دعا و انرژی مثبت بفرستی

نکات مثبتشو بنویسی

ببخشیش 

نهایتا یا رابطتت باهاش خوب میشه یا وقتی تو فرکانستو تغییر بدی چون دیگه باهاش هم مدار نیستی از زندگیت خارج میشه

چه جور افکار منفی رو از خودم دور کنم خیلی منفی بافم

سلام دوست خوبم راه دور کردن افکار منفی را در پست بالا تحت عنوان تی حسابداری توضیح دادم

حتما تا یک ماه انجام بده قطعا جواب میده

2706