2726
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2611889 بازدید | 66834 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته ک توی اون موقعیت ناخواسته باشی و بی توجه باشی،آخه چطور میشه؟بخدا آرزومه بیخیال و بی توجه ب ...

آره واقعاچطور میشه آخه که از یه سری چیزا متنفر باشیم یا حتی ازش وحشت داشته باشیم بعد بخواهیم بهش بی توجه بشیم ؟نمیشه یا خیلی سخته.

زندگی آدمو گیج می‌کنه نمی فهمم یه روز خوب یه روز بد .بالاخره زندگی بام دوستی یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
آره واقعاچطور میشه آخه که از یه سری چیزا متنفر باشیم یا حتی ازش وحشت داشته باشیم بعد بخواهیم بهش بی ...

سلام،شما همTحسابداری رو انجام بده آن شاءا...نتیجه بده،منم از دیروز انجام میدم حس میکنم خیلی خوبه

سلام،شما همTحسابداری رو انجام بده آن شاءا...نتیجه بده،منم از دیروز انجام میدم حس میکنم خیلی خوبه

آره خیلی خوبه منم قبلاً انجام دادم 

ولی الان یک پسر کوچولوی شیطون دارم که خودکارمو ورمیداره روی درو دیوار خط می‌کشه واسه همین نمیتونم خودکار دم دست بزارمبههر حال ممنون از راهنماییت دوست خوبم

زندگی آدمو گیج می‌کنه نمی فهمم یه روز خوب یه روز بد .بالاخره زندگی بام دوستی یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزان کسی میدونه تی حسابداری ک نوشتیم هرروز باید بنویسیم یا دیگه نیازی ب نوشتن نیست و هرروز فقط قسم ...

هر روز باید بنویسی 

یعنی هر لحظه که فکر منفی میاد تو سرت باید دقیقا همون لحظه بنویسی و کنارش مثبتشو بنویسی .

و دیگه لازم نیست اون نوشته هارو باز بخونی .

اونا رو می تونی بندازی دور 

خیلی پستها زیاد بود ولی واقعا به کسایی که تجربه دارن در مورد حذف ی نفر از زندگیتون اگه کاری انجام دا ...

پستهایی که مهرگان گذاشتن تو همین 2صفحه آخر رو بخون

عزیزان کسی میدونه تی حسابداری ک نوشتیم هرروز باید بنویسیم یا دیگه نیازی ب نوشتن نیست و هرروز فقط قسم ...

نه عشقم

باید هر ثانیه بنویسی 

به محض اینکه فکر منفی اومد مثبتشو بنویسی

وگرنه نتیجه نداره

باید حداقل یه ماه انجام بدی

من خودم یه ماه انجام دادم سالهاس که میتونم فکر منفی ام رو کنترل کنم

حداقل تا 90 درصد نمیزارم منفی تو ذهنم بمونه

نه عشقم باید هر ثانیه بنویسی  به محض اینکه فکر منفی اومد مثبتشو بنویسی وگرنه نتیجه نداره با ...

یه دنیا ممنونم گلم،یعنی منفی بنویسم تضاد و مثبتش روبروش بنویسم روزای دیگه یا همون موقع دیگه نیازی نیست از رو مثبتا بخونم؟میشه یه عکس بفرستیداز نمونه نوشته ها؟

یعنی فقط یه بار بنویسم فقط؟مطمئنید مثبتا نیاز نیست دیگه خوند؟

انرژی مثبت عزیز توضیح دادن .

فقط هر فکر رو یبار می‌نویسی و بعد روبرو مثبتشو می‌نویسی.

اگه در طول روز همون فکر بازم اومد سراغت بازم بنویس .

واگه بازم اومد سراغت بازم بنویس تا وقتیکه اون فکر دست از سرت برداره

یه دنیا ممنونم گلم،یعنی منفی بنویسم تضاد و مثبتش روبروش بنویسم روزای دیگه یا همون موقع دیگه نیازی نی ...

نه لازم نیست بخونی

2706