2726
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2612113 بازدید | 66835 پست

سلام دخترها بعد مدت ها اومدم تاپیک خوشحالم بعضی از دوستان مثل انرژی مثبت هنوز اینجا هستن 

عزیزای دلم یه نکته بهتون بگم مهمترین چیزی که باید یاد بگیرید اینه که رو انرژی زنانه تون کار کنید این چیزیه که خودم ازش نتیجه گرفتم و زندگیم تغییر داد 

وقتی انرژی زنانه تون بالا بره افراد با سطح بالا جذب می کنید و کسانی که متاهل هستند زندگیشون کاملا تغییر می کنه و روابطشون عالی میشه 

دنبال فا ل و دعا و به زور تغییر دادن کسی نباشید 

خودتون رو تغییر بدین رو جذابیت خودتون کار کنید تا جهان اطراف تون تغییر کنه 

کسانی که دوس دارن تو این زمینه آموزش ببینن میتونن تو تلگرام بهم پیام بدن 

آیدی تلگرام 

MJ2020M@

هوا خوبه، چون تو هوامو داری...  ketabeangizeshi2@

سلام دوستان منم بعد مدتها اومدم تایپیک من با این تایپیک بهمن ۱۳۹۹ آشنا شدم و تا الان که خیلی آگاهی ام بالاتر رفته اتفاق ها و جذب های عالییی داشتم و خیلی خداروشکر میکنم که به واسطه خودش و بدون هیچ استادی با تلاش خودم به مدارعالی رسیدم هر چند تو این مسیر سراشیبی هایی هم داشتم ولی نامید نشدم چون تمام مشکلات و به دوش خدا میسپردم....خلاصه اینکه تمام علم و آگاهی فقط و فقط ی چیز خیلی عالی هست و همیشه شما رو به خواسته تون میرسونه:   اون فقط شکرگزاری روزانه بابت داشتن ها و چیزهایی که میخواهید داشته باشید اگه بنویسید بهش قطعا میرسید 

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم من تلگرام ندارم میشه بگی رو جذابیت خودتون کار کنید یعنی چی

یعنی بری جلوی آینه و از خودت تعریف کنی و به خودت بگی خیلی دوستش داری و چقدر تو زیبا هستی و.....از زیبایی های خودت تعریف کن و خودت و خیلی دوست داشته باش

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟
2728
بالا تو پستای بالاتر به ترتیب مراحلشو گذاشتم اون مراحل رو انجام بده بعد در حالت خود هیپنوتیزم چیزا ...

عزیزم من این تایپیک و 2سال پیش از اول مرور کردم الان دلم میخواد ی بار دیگه مرور کنم از چه صفحه ای سیمین جون اموزش میدن؟ 

سلام دوستان عزیزم.

یهمورد در رابطه پول.

من قبلا که پول خرج می کردم دست و دلم می لرزید و انگار که ته دلم راضی نبودم هر چقدر که با خودم می گفتم : خدایا شکرت ۱۰ برابرش برمیگرده به حسابم. هیچ خبرخبری نمیشد و بیشتر ناامید میشدم.. 

تا پریروز به پسرم پول دادم که واسه خودش خوراکی بخره..

با خودم گفتم: خدایا شکرت عین همین پولرو بهم میدی.

باورتون میشه.. پسرم میره مغازه و همکلاسیش پول خوراکی هاشو حساب می کنه و پسرم همپن پول رو بهم پس داد..

دوباره همون پول اومد دستم..

خبلی خوشحالم که یه راه پیدا شد که برای ذهنم قایل قبول و باور شد.

هر چقدر میگفتم ۱۰ برابر.. ذهنم منو همراهی نمی کرد. همین که گفتم عین همین مقدار پول.. حس سبمی .. راحتی و بی خیالی داشتم.

و واقعا خوشحالم و خیلی لذت بردم.

خداجونم دوستت دارم و ممنونتم
وقتی شوهرم بد باهام حرف می‌زد زن داداشم جلو دوتامون قه قه میزد بخدا،خوشیم نو میدید حسرت میخورد،نگران ...

سلام ب همه 

چند روز پیش حسم همش میگفت بیام تاپیک اومدم و راجب یه موضوعی جوابم رو گرفتم و فهمیدم بی دلیل حسم نمیگفت برو تاپیک 

بعد نظرات تورو خوندم عزیزم ی عالمه حرف آماده کرده بودم ک بهت بگم ک راجب زنداداشت حساسی ک یهو شنیدم گفتن فلانی ای ک من ازش خوشم نمیاد اومده شهره ما و من بهم ریختم ک عه نکنه همو ببینیم و باز اذیتم کنه خلاصه بهم ریختم بعد گفتم تو ک میخواستی ب خدایاشکرت بگی فلان جور رفتار کن مشکلت حل میشه بعد خودت بهم ریختی گفتم پس ولش وقتی هنوز خودم تو این قضیه لنگ میزنم نیاز نیست برم بهش بگم چطور رفتار کن تا مشکلت حل بشه ، بعد یه روز غصه خوردن گفتم بیا همون حرفایی ک میخواستی ب خدایا شکرت بگی رو خودت اجرا کن و حل بشه و غصه نخور  ، من اومدم کاملا بیخیال اون شخص شدم انگار ن انگار ک اومده شهر ما یا قراره همو ببینیم و حسمو خوب کردم و ب زندگیم رسیدم و یه بارم تجسم کردم ک این شخص رفته شهر خودشون و ما همو نمیبینیم بعدش روز بعد فهمیدم ک اون رفته و ما همو ندیدیم حتی برام کادو هم خریده بود داده بود یکی دیگه برام بیاره   حالا گفتم ب تو هم بگم اگه هنوز این مشکلت حل نشده انجام بده من مطمئنم ک حل میشه 

تو میگی زنداداشت فلان رفتارارو داره ک باعث اذیتت میشه اصلا نیاز نیست هیچ اقدامی کنی نیاز نیست با رفتارت بهش بفهمونی یا قطع رابطه کنی کاملا عادی باهاش برخورد کن ولی از این ورم رو خودت کار کن نیاز نیست شب تا صب پاکسازی کنی یا جمله بگی یا هر روش دیگه ، تنها روشی ک جدیدا فهمیدم عالی و صددرصدی جواب میده بی توجهی ب اون شخص یا اون ناخواسته ایه ک تو زندگیت ب وجود اومده کاملا بی توجه باش ب رفتاراش ، میبینی ک داره میاد خونتون بی خیال باش میبینی داره جلو شوهرت فلان رفتارو از خودش نشون میده بازم بیخیال باش بگو عب نداره بی خیالیه من ب این قضیه باعث میشه مشکلاتم حل شه اونقد بی توجه باش اونقد حست رو خوب کن و لذت ببر از روزهات و ب چیزهایی ک دوسداری تو زندگیت اتفاق بیوفته توجه کن و فک کن اصن همچین مدل زنداداشی تو زندگیت نیست و ب قول انرژی مثبت از روش t حسابداری استفاده کن وقتی منفی فک کردی همین چندتا کارو ک انجام بدی بعد ی مدت میبینی بدون اینکه حتی رابطتون خراب بشه با داداشت اینا اونا خودشون از زندگیتون حذف شدن یا خودشون نمیان یا اگرم بخوان بیان یه اتفاقی میوفته ک شما همدیگرو نبینید یا زنداداشت خودش بی دلیل قهر میکنه ازتون  من همین ادمی ک گفتم حسم بهش بد بود اونقد بیخیالی طی کردم ک الان یه ساله ندیدمش بااینکه اومده شهرما اما خونمون نیومده حالا بعضی وقتا حسم بد میشه ولی چون کنترل میکنم حل میشه همه چی 

من نصف ادمای اطرافمو با همین بی خیالی طی کردن مدارشون از مدارم جدا شده 

کلا رو خودت ک کار کنی مدارت از این مدل ادمها جدا میشه بدون اینکه اذیت شی 

راجب اینکه گفتی سینه هام کوچیکه یا با ورزش درستش کن یا حست رو ب اندامت خوب کن بعصی از مدلهای خارجی رو دیدی چ اندامی دارن اما با سینه های کوچیک و چقدم جذاب دیده میشن؟ ماها اگه بهترین اندامم داشته باشیم ولی حسمون ب خودمون خوب نباشه همچنان خودمون رو زشت میبینیم  وقتیم خودت هر حسی نسبت ب خودت داشته باشی همون حس رو ب دیگران هم منتقل میکنی پس خودت رو زیبا ببین از تکنیکهای دوستداشتن خودت استفاده کن قربون صدقه ی خودت برو از اندامت تعریف کن بهشون عشق بده 

راجب اینم ک گفتی اعتماد بنفس نداری خب رو اینم کار کن عزیزم بعد یه مدت میبینی چقد با اعتماد بنفس شدی فقط تمرین میخواد اینقد با خودت تکرار نکن وای من بی اعتماد بنفسم وای من فلانم

راجب شوهرتم اینقد ارتعاش منفی نفرست چون هرجور فکر کنی همون اتفاق رو تو زندگیت تجربش میکنی حتی بیشتر (اینو کسی بهت میگه ک خودش توهم خیانت میزد   ) من جدیدا چون همش دارم از روش بی توجهی ب ناخواسته استفاده میکنم هر رفتاری ک شوهرم انجام میده ک باعث اذیتم میشه اونقد بیخیالی ب اون موضوع رو طی میکنم ک شوهرم خودش خود ب خود دیگه انجام نمیده ولی قبلنا مدام بهش میگفتم فلان کارو انجام نده و گوش نمیکرد الان بهش نمیگم فقط بی توجهم میگم انجام دادم ک داد بیخیال بااین روش همه چیز تو زندگیم داره خوب پیش میره پس نیاز ب اقدام عملی نیست فقط بی توجهی ب اون مشکلی ک تو زندگیت هست کارسازه

همه ی اتفاقات زندگیمون رو خودمون خلق میکنی با فکرمون با باورمون با ارتعاشای منفی ای ک میفرستیم 

خودت را همچون پرنده ای ببین که برای پرواز کردن به تمرین احتیاج دارد ، شاید در وهله ی اول پرواز در ارتفاعات خیلی بالا برایش وحشتناک و و حتی دردناک و مرگ آور هست و هر بار که کمی پرید ، با پرواز آشنا تر و لذت بیشتری می برد ..

پس بگو من همان پرنده ای هستم که برای رها بودنم احتیاج به تکرار پریدن ، احتیاج به فراتر رفتن از هر باور و فکری و از هر محدوده ای دارم و لذت می برم …

از مسیر الهی ام و از شروع کردن های دوباره و دوباره لذت خواهم برد ، چرا که من عاشق پرواز و رهایی ام …

سلام دوستان عزیزم. یهمورد در رابطه پول. من قبلا که پول خرج می کردم دست و دلم می لرزید و انگار که ت ...

دقیقا جمله خیلی عالیه ایه

این جمله هم برای من خیلی حس خوبی داره

پولی که بهفروشنده  میدم براش کلی خیر و برکت داره با این پول کلی فروشنده خوشحال میشه

سلام ب همه  چند روز پیش حسم همش میگفت بیام تاپیک اومدم و راجب یه موضوعی جوابم رو گرفتم و فه ...

خیلی سخته ک توی اون موقعیت ناخواسته باشی و بی توجه باشی،آخه چطور میشه؟بخدا آرزومه بیخیال و بی توجه باشم هرکار میکنم نشده تاحالا

خیلی سخته ک توی اون موقعیت ناخواسته باشی و بی توجه باشی،آخه چطور میشه؟بخدا آرزومه بیخیال و بی توجه ب ...

منم دقیقا تو شرایط تو بودم فقط مال تو زنداداشته برا من دوستم بود دوستم مارو دعوت میکرد خونشون من میگفتم نمیرم ولی شوهرم ذوق نشون میدادو یه کاری میکرد ک بریم 

یه بار کات کردم با دوستم رابطمون قطع شد ولی باز بعد چند وقت شروع شد رابطمون و دفعه ی دوم چون روی خودم کار کردم ایندفعه دیگه من قطع رابطه نکردم اون خودش بدون دردسر از زندگیم رفت فقط همون کارایی ک گفتمو انجام بدی صددرصد جواب میگیری ، درکت میکنم شرایط سختیه من خودم بارها گریه کردم از نظر روحی روانی بهم ریختم نمیگم آسونه ولی با وجود سختیش شدنیه اگه من تونستم توهم میتونی حل کنی فقط یکم زمان لازم داری ک حل شه از امروز شروع کن منفی فک نکن غر نزن بی توجه باش به رابطه ای ک میخوای با شوهرت داشته باشی فک کن بیشتر ب ویژگیهای مثبت شوهرت توجه کن  روی احساس دوسداشتن و ارزشمندی خودت کار کن خودتو بیشتر دوسداشته باش خودتو از زنداداشت پایین ندون ک فک کنی با دوتا عشوه شوهرت در برابرش کم میاره نه تو یه زن کاملی برای شوهرت ک چشمش فقط تورو میبینه همینطوری ای ک هستی بهترینی 

منم دقیقا تو شرایط تو بودم فقط مال تو زنداداشته برا من دوستم بود دوستم مارو دعوت میکرد خونشون من میگ ...

البته اینم بگم همیشه ب مشکلاتی ک توی زندگیت بوجود میاد ب چشم پیشرفت نگاه کن مثلا زنداداشت این رفتارارو داره ک باعث اذیت تو شده و باعث شده تو بیای تو این تاپیک و یه سری کارها روی خودت انجام بدی و از نظر شخصیتی رشد کنی و بهتر بشی و این خیلی خوبه 

یا مثلا ببین وقتایی ک زنداداشت این رفتارارو داره چه حس هایی درونت بوجود میاد بشین دونه دونه حس هاتو رفع کن چون فقط این نیست ک ما موفق بشیم این ادمو از زندگیمون حذف کنیم ولی هنوز بااون باورای قبلی بمونیم اگه حسهایی ک از رفتار زنداداشت بهت دست میده رو حل نکنی شاید زنداداشت از زندگیت حذف شه ولی باز یه ادم دیگه میاد تو رندگیت ک همون رفتارای زنداداشتو داره و باز اذیت میشی این وسط فقط آدمش عوض شده 

منظورم از حس ها اینه مثلا زنداداشت عشوه میاد تو چه احساسی بهت دست میده؟ احساس کم بودن؟ احساس بی اعتماد بنفسی ؟احساس زشتی و..... همه ی اینارو رفع کن 

چجور رفع کنم؟ و چجور بی توجه شم؟روی ناخواسته هام

مثلا میبینی کنار زنداداشت اعتماد بنفس نداری خب روی اعتماد بنفست کار کن توی اینستا کلی پیج راجب اعتماد بنفس هست یا اندامتو زیبا نمیبینی ورزش کن ب اندامت عشق بده ازشون تعریف کن تا کم کم حست ب اندامت خوب بشه و... 

برای اینکه بتونی راحت بی توجه باشی ب ناخواسته باید اول باور کنی ک همه ی اتفاقاته اطرافمون رو خودمون جذب میکنیم با فکرایی ک میکنیم با ارتعاشایی ک میفرستیم و با توجهی ک ب ناخواسته ها داریم از هرچی میترسی توی اون مدار قرار میگیری چرا چون خیلی بهش توجه میکنی اگه باور کنیم اینارو راحت میتونیم با قضیه کنار بیاییم و حتی اگه طرف هر رفتاریم کرد تو میگی عب نداره بی توجهی من باعث میشه کم کم این رفتاراش حذف شه و وقتی ک مطمئنی حذف میشه دیگه نگران نیستی  ، شوهرت یا زنداداشتم هر رفتاری کردن ک باعث ناراحتیت شدن این ینی ناخواسته هی زوم نکن رو رفتاراشون هی تو ذهنت تکرار نکن ک ببین این الان اینکارو کرد یا پیش کسی تعریف نکن ک رفتار شوهر یا زنداداشم اینجوره این تعریف کردنا چ پیش دیگران و چ تو ذهن خودت باعث فرستادن ارتعاش منفی میشه و هی این مدل اتفاقا تکرار میشه 

بگو خودم جذب کردم ک این اتفاقارو ببینم خودمم میتونم رفعش کنم فقط صبر و تکرار این روشها لازمه ، هرروز انجام بده تا کم کم مدارت بالاتر بره و نتیجه ی خوب بگیری 

میشه اگه بخوای 

وقتیم فکر منفی اومد تو ذهنت سریع خودتو مشغول یه کاری کن ک حواست پرت شه یا مثلا ذهنت گفت ببین شوهرم فلانه تو با خودت تکرار کن ن شوهرم خوبه وفاداره چشم پاکه ازین جملات مثبت همش تو ذهنت تکرار کن

2706