2733
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613119 بازدید | 66844 پست
سلام عزیزدلم ان شاءا...عالی هستی...منم دوروزه صبح ک بیدار میشم میگم امروز یه روز عالیه امروز یه روز ...

سزوندن که سخته  

میتونی خیس کنی زیر آب رنگش میره

نه اشکالی نداره اصلا مهم نیست هدف از نوشتن تمرکز روی این خواسته است 

مهم نوشتن و تمرکزه که تو داری روی این هدف متمرکز میشی کاغذ نوشته خالی به چه دردی میخوره

بنویس سپاسگزارم که سینه هام سایزشون مثلا 75 هستش

یا خوش فرم و خوش مدل و ووووو  ... سر بالا و هههههههههههههههههه از این حرفا که خودت بلدی دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزدلم دیگه ندیدمش ولی خب خودم ذهنم و حالم سرجاش نیومده،گاهی بهتر میشم ولی باز... شایدم از بس بی ا ...

میخوای من ای دی بهتون بدم کمک  تون کنم عزیزم کلا بشم دوستتون کنارتون تا خود واقعی تون پیدا کنین ؟؟؟چند نفر رو ب لطف خدا کمک کردم  اگر خدا لایق بدونه میخوام کمک ت کنم  اجازه میدی عزیزم 

میخوای من ای دی بهتون بدم کمک  تون کنم عزیزم کلا بشم دوستتون کنارتون تا خود واقعی تون پیدا کنین ...

تلگرام ندارم،چون گاهی میام گاهی پاکش میکنم ک وقتمو الکی نگذرونم،فردا یا پس فردا نصب میکنم پیام میدم ممنون میشم ای دی تون رو لطف کنید

واااااای خدایا شکرررررت،واقعا ممنون میشم

خواهش میکنم گلم  @chemistry_sara369عزیزم ای دیم عکس داره اولین عکس ش عکس برادرم با پیرهن لی ابی ، اشتباه برداشت نکنی با عکس ک اقا باشم نه عزیزم من ی خانومم اسمم هست سارا   هر وقت کنم کمک ت میکنم عزیزم  

2738
تلگرام ندارم،چون گاهی میام گاهی پاکش میکنم ک وقتمو الکی نگذرونم،فردا یا پس فردا نصب میکنم پیام میدم ...

چشم  عزیزم در خدمتم اومدی تلگرام اشنا شدیم تلفن م میدم کمک ت میکنم عزیزم اگه خدا قابل بدونه 

من نظر خودمو گفتم مثلا از نظر من 75  خوبههههههههههههههههههههههههههه

سلام عزیزممممم.چقدر خوبه ک هنوزم هستی .

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی .من خیلی دوس دارم یک شخصی بهم پیشنهاد کار بده ک توی گروهشون کار کنم .ولی نمیخامم خودم مستقیم یا غیر مستقیم بهش چیزی بگم.میخام خودش پیشنهاد کاری بده .میشه بگی دقیقا چکار کنم ؟؟؟

بیخیال عشق بچگی .وقتی یک طرفه اس یعنی باید خودمو تغییر بدم
اره دقیقا با تله پاتی میتونی

سلام انرژی مثبت خوشحالم که شما هنوزم هستین،،اگه یادتون باشه داخل پست های قدیمی بهتون گفته بودم شوهرم رفته سمت اعتیاد البته پنهان ،،شش ماهی خداروشکر سالمه سالم هست،چقدر حال روحیش خوب شده و مطمئنم همیشه سالم میمونه چون اراده بسیار قوی ای داره،از نظر مالی هم خیلی اوج گرفته

2706