2726
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2611914 بازدید | 66835 پست
کیفیت زندگی تان را احساس شما در هر لحظه تعیین می کند و احساس شما را تفسیر شما از وقایع پیرامونتان تعیین می کند نه خود وقایع............
یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
از آنجایی که کنترل افکارتان در دست خودتان است، خوشبختی شما نیز بستگی به میزان اراده ی شما در کنترل افکارتان دارد.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حداقل 95% از کارهایی که انجام می دهید از روی عادت است، خواه عادت های مفید و خواه عادت های مضر......

شما می توانید عادت هایی را که موفقیتتان را تضمین می کند در خود پرورش دهید.....
هر چیزی را که عمیقا باور داشته باشید مطمئنا برایتان به واقعیت بدل می شود. شما آنچه را که می بینید باور نمی کنید بلکه آن چیزی را می بینید که قبلا به عنوان یک باور انتخاب کرده اید.......

پس باید :

- باور های محدود کننده ای را که مانع موفقیت شما هستند شناسایی کنید.
- آنها را از بین ببرید...............
سلام به همه دوستان قدیمی و جدید
منزل نو مبارک منزلی که سر درش پر از امید و عشق به خداست اینجا از نا امیدی خستگی و دل شکسته خبری نیست چون عاشقانه ترین نگاه همراهمون و اون نگاه خداست خدایا همیشه همراهمون باش وقتی تو را داریم همه چیز داریم
نگاه خدا بدرقه راه همه شما
خودت را در دریاچه زیبای اسرار آمیز فرصت های الهی خدا بینداز و خوب آب تنی کن.
افکار شما آفریننده اند.

شما تبدیل به همان چیزی می شوید که درباره ی آن بیشتر فکر می کنید بنابراین همیشه درباره ی چیز هایی فکر کنید که واقعا طالب آن هستید و از فکر کردن درباره ی چیزهایی که خواستار آن نیستید اجتناب کنید.....
گلوله برفی جون سلام قربون دلت برم از امروز دو تا نشونه از خدا خواستم
اولین نشانه ورود وهان جان بود دومین نشانه پست اولت تو این تاپیک بود
الهی عروسیست خواهر
 مامان هلن و هادی و حامی 
دنیای پیرامون شما تجلی فیزیکی دنیای درون شماست.

کار اصلی شما در زندگی این است که زندگی مورد علاقه ی خود را در درون خود خلق کنید........

زندگی ایده آل خود را با تمام جزئیات آن مجسم کنید و این تصویر ذهنی را تا زمانی که در دنیای پیرامون شما تحقق پیدا کند حفظ کنید...............
سلاااااااام سارادوشو جونم خوش اومدی عزیزم واقعا حضور شما دوستای گل اینجا خوشحالم میکنه

من با این نیت اینجا رو تاسیس کردم که پر از خبرهای خوش باشه و همتون از جلو چشمام گذشتید که با خبر خوش خوشحالمون میکنید
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
2706