2410
2553
سلام به همه دوستای گلم این تاپیک در راستای تاپیک "بیاید تجربه هاتون رو از قانون جذب بگید"
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?pageNumber=1&threadID=412576 هست

میخواهیم اینجا دور هم جمع بشیم و از قانون جذب صحبت کنیم و شکر گزار خدا باشیم و به تمام آرزوهامون

برسیم و میخواهیم خودمون رو بشناسیم تابه خدا شناسی برسیم

اینجا خدای مهربون هر لحظه در کنارمون هست پس با امید و انرژی و لبخند وارد این خونه بشید

این آدرس" کتابخونه جذب "هست که لینک تمام کتابهای جذب رو اونجا میتونید پیدا کنید
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=24829&ChatDate=8-9-1392

ما اینجا بنیاد عشق رو تاسیس کردیم ، بنیاد نیکوکاری که در راستای جذب هست ، دوستان خارج از ایران ( اروپا ، آمریکا و کانادا ) که دوست دارند عضو بنیاد عشق باشند و نمی دانند به چه صورت باید مبلغ را واریز کنند به بنیاد ایمیل ( boniadeshgh@gmail.com )بزنند حساب paypal مدیریت بنیاد که به این منظور باز شده است بدون هزینه واریز در اختیارشون قرار می گیره و معادل ریالی پول واریز شده توسط مدیریت بنیاد به حساب نماینده بنیاد در مشهد واریز می شه . هزینه حواله واریزبا مدیریت بنیاد است . تنها تفاوت دوستان خارح از ایران با دوستان داخل از ایران در می نیمم پرداخت سه ماه است که 10 ( دلار ، یورو ، پوند و ....بسته به کشور محل اقامت ) برای سه ماه در نظر گرفته شده . یعنی برای هر ماه مبلغ یک قهوه با کیک کنارش که تقریبا معادل 3 دلار هست را شما پرداخت می کنید . پس در این امر خیر تعلل نکنید :) هت تبریک میگم! هیچ چیزی توی دنیا اتفاقی نیست!
اگه الان اینجایی، اگه این هارو می شنوی و می خونی،
حتما" انتخاب شدی! حتما" زمان تو فرا رسیده!
پس قدرش رو بدون!

خدای من انرژی و نیروی تو همه جا هست و ما متصل به تو
انرژی که فقط عشق و محبت هست و سخاوتمندانه نصیب همه
ای خدای عشق و مهربانی و شادی از تو میخواهم که همه ما را غرق در شادی و عشق و محبتت کنی
لی لی برای عشقش. سارادوشو برای سلامتی و عشق و همه آرزوهای قشنگش. ریتا برای عشقش و آرزوهای قشنگش.هنگامه برای عشقو آرزوهای قشنگش سفید برفی برای همه آرزوهای قشنگش. بابا نیما برای همه آرزوهای قشنگش. خدای مهربان سپاسگزارم بابت بر اورده شدن خواسته های طاهره عزیزم و خدای خوبی سپاسگزرام بابت براورده شدن خواسته سفید برفی ما صبا برای نی نی بسیار قوی و سالم و ناز که سالهای سال در کنارش باشه. آسمان برای همه آرزوهاش و عشق.رستا برای همه آرزوهای قشنگش.خورشید برای همه آرزوهاش.ارکیده برای همه آرزوهای قشنگش . سودا برای آرزوهاش. بستنی زمستونی برای عشق و آرزوهاش.ریتون برای عشق و آرزوهای قشنگش گوله برفی برای عشق و آرزوهای قشنگش الراز برای عشق و آرزوهاش.شادی برای عشق و آرزوهاش.ناوک برای نی نی قوی سالم و زیبایش و آرزوهاش. سیمین برای عشق و آرزوهاش.راحله برای خوشبختیش. الهه برای آرزوهای قشنگش.بهار برای عشق و آرزوهاش.بهار دومی برای نی نی سالم و قشنگ همراه با آرزوهاش. هانیه برای عشق و آرزوهاش .راحیل برای همه آرزوهاش.آماندایی برای عشقی خوب و همه آرزوهاش شیما برای همه آرزوهاش .الیزابت برای همه آرزوهاش.گوجه برای یک نی نی بسیار قشنگ و سالم که سالها در کنارش با خوشی زندگی کنه برفناز برای عشقو آرزوهای قشنگش سینتیا برای همه آرزوهای قشنگش مامان شیوا برای نی نی سالم و قوی و قشنگ و آرزوهاش.دلژین برای همه آرزوهای قشنگش.بوق برای همه آرزوهای قشنگش.مامان کیان برای همه آرزوهاش.گلناز برای همه آرزوهای قشنگش.مامان صحرا برای همه آرزهای قشنگش.مامان ایلیا برای ارزوهای قشنگش. لاولی برای عشق پایدار و زندگی عالی دلخواهش . فری برای عشق و آرزوهاش.فرشته برای همه آرزوهای قشنگش تمنا برای همه آرزهای قشنگش و عشقش ببری برای نی نی ناز و قوی و سالمش آرزوهاش.آئیریکا برای همه آرزوهای قشنگش.دلژین برای همه آرزوهای قشنگش ارغوان بانو برای همه آرزوهای قشنگش مامی مروارید برای نی نی ناز و قوی و سالمش و همه آرزوهای قشنگش مهناز برای همه آرزوهای قشنگش.برای آرزوهای اکسیژن عزیزم به بترین شکل ، خواسته دلت دو تا شیما جون ها ، خدای خوبم برای خواسته دل راحیل عزیزم سپاسگزارم، خدای خوبی ها ممنونم برای خواسته دل رستا (لیلا) عزیزم ، خدای مهربانم سپاسگزرام بابت خواسته دل ارکیده عاشق ما خدای خوبی ها سپاسگزارم بابت خواسته دل ایسان عزیز و مامان سارا و امیر خوب و مهربان، خدای من برفناز عزیزم رو به خواسته اش رسوندی سپاسگزارم > تک تک اعضای تایپیک با همه آرزوهای قشنگشون ای خدای مهر و عشق از تو میخواهم همه اعضا این تایپیک و آرزوهای قشنگشمون را به همه عشق تو میسپارم میخواهم با همه عشقت به تک تک آرزوهای قشنگ ما سرو سامان بدی و لحظه تحویل سال به همه ما آرامشی مخملی و باوری عمیق برای رسیدن به آرزوهایمون داشته باشیم.ای خدای مهر و عشق و پاکی از تو بسیار سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم برای همه محبتی که به ما داری
میدونم که هرگز این دعای من را نادیده نمیگیری .چون همه احساسم با این دعا هست احساسی پر از عشق و عشق یعنی تو .

ای خدا این بوسه تقدیم تو و همه اعضای تایپیک که عشق تو هستن
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
اولین کلام الهی به امید تو

خوش اومدید

بهت تبریک میگم! هیچ چیزی توی دنیا اتفاقی نیست!
اگه الان اینجایی، اگه این هارو می شنوی و می خونی،
حتما" انتخاب شدی! حتما" زمان تو فرا رسیده!
پس قدرش رو بدون! خلاصه ای از مطالب زندګی قانون باور ها و لیاقت هاست . خدا برای تمام بنده ها خوبی و زیبایی , عشق میخواد این ما هستیم که با منفی بافی زشتی ها رو وارد زندګیمون می کنیم قانون جذب در واقع زیر مجموعه های وسیعی داره که بهشون اشاره میکنم و اګر بتونیم این صفات رو تقویت کنیم قانون جذب رو تجربه کردیم و به دستاورد بزرګ جذب یعنی خودسازی و خداشناسی و در نهایت آرامش می رسیم . اولین نکته جذب دید مثبت : شاید سالیان سال با توجه به شرایط محیطی و خانوادګی با افکار منفی و منفی ګرایی بزرګ شدیم و رشد کردیم اما اولین ابزار قانون جذب دید مثبت داشتن ٬ باید به هرچیزی با دید مثبت نګاه کنیم و سعی کنیم در دل هر مسله ای نکته مثبت رو پیدا کنیم امید و توکل به خدا : ما خدایی داریم بی نهایت مهربان و بخشنده خدایی که اګر بشناسیمش و واقعا احساسش کنیم آرامش عجیبی میاد سراغمون خداییی که بی نهایت ما رو دوست داره و از روح خودش در ما دمیده و ما رو اشرف مخلوقات قرار داده انقدر مهربان که قابل توصیف نیست خدایی که ما رو شاد آفرید ‍پس تا همچین خدایی هست نا امیدی چرا ؟؟؟ جملات مثبت و تصورات مثبت : تصور کنید که غول چراغ جادویی کنار ماست که هرچی ما بګیم بر آورده میکنه پس باید کنترل زبانمون رو در دست بګیریم و جملاتی بګیم که مثبت و در جهت خواستمون باش و جملات تاکیدی که با توجه به خواستتون ایجاد کنید و تکرار کنید تا ضمیرتون بپذیره و وارد زندګیتون بشه برای مثال هم اکنون به لطف خدا و به بهترین شکل من به (خواستتون رو بیان کنید ) رسیدم و اما تجسم و تصور وقتی شما خواسته ای دارید باید به شکلی به کاینات اعلام کنید و تجسم یکی از راهای ارسال خواسته ما به کاینات و بهترین زمان قبل و بعد خواب چشماتون رو ببنید و خواستتون رو تصور کنید و با شادی و بدون استرس ارسال کنید برای کاینات و از تصورتون نهایت لذت رو ببرید عدم وابستګی به خواسته : وابستګی به خواسته باعث میشه با خودتون تکرار کنید که اګر نشه چی ؟؟؟ پس کی ؟؟ و تکرار این سوال هات باعث آشفتګی ذهن و عدم تمرکز و در نهایت استرس و شک میشه ما باید خواستمون رو اعلام کنیم و بسپریم به دست توانای خدای بزرګ و مطمینا خدای مهربون خواسته من رو در غالبی که آرزو دارم و یا بهتر و در زمان مناسب به من هدیه میده عشق و محبت و تقویت صفات خوب : خدای مهربون سرشار از عشق و محبت و از این صفات به تمام بندګانش ارزانی داشته و میشه ګفت مهمترین هدف خلقت عشق خالق و بنده است پس تا میتونیم باید عشق بدیم و محبت خالص و ناب نثار اطرافیان و دنیای بیرون و خودمون داشته باشیم و سعی کنیم صفات خوب رو تقویت کنیم کارما و قصاوت : ضرب المثل معروف ٬ از هر دستی که بدی از همون دست میګیری یعنی هرچه کردیم به خودمون کردیم خوب یا بد . کارما یعنی نتیجه تمام کارها روزی به خودمون بر میګرده . و اما قضاوت که بار بارها تاکید شده که سعی کنیم از زندګیمون حذفش کنیم و فکر میکنم حدیث زیبای امام صادق ګویای کامل این صفت بد باش . امام صادق (ع) : اګر بنده ای بنده دیګری را به خاطر ګناهی سرزنش کند نمیرد تا به آن ګناه مرتکب شود . اعتماد به نفس: نقش اساسی و کلیدی در جذب داره وقتی ما اعتماد به نفس نداشته باشیم در واقع به کاینات ګوشزد میکنیم که من لایق دریافت نیستم و توی تصوارتمون تاثیر میزاره پس باید اول خودمون رو دوست داشته باشیم و خودمون رو لایق بهترین ها بدونیم و راهکار برای افزایش اعتماد به نفس اول اینکه هر روز مدتی رو جلوی اینه به خودتون عشق بدید و زیبایی هاتون رو بشمارید سعی کنید بیشتر مواقع مرتب و تمیز باشید و بهترین رو برای خودتون بخواهید و در طول روز بارها تکرار کنید که شما عالی هستید و سعی کنید به هیچ عنوان خودتون شماتت و سرزنش نکنید شکرګزاری : خدای مهربون هر روز رو به ما هدیه داده و باید شکرګزار تمام نعمت هاش باشیم سلامتی و زیبایی و خانواده و هر روز باید تک تک نعمت هاشو و خالصانه و از ته دل احساس سپاسگذاری داشته باشید ،یاد بګیریم قبل از دریافت هرچیز و قبل از هرکاری سپاس ګزار خدا باشیم یه دفتر بردارید و اسمش رو دفتر شکر ګراری بګذارید وسعی کنید هر روز صبح قبل از هرکاری سباسګزاری کنید و خواسته هاتون رو هم در قالب سپاسګزاری بیان کنید و به زمان حال بنویسید نوشتن : یکی دیګه از راهای ارسال خواسته هاتون به کاینات نوشتن هست دفتری بنام دفتر آرزوها درست کنید و خواسته هاتون رو با جزییات بنویسید ږ نوشتن در خیلی از مواقع کمک بزرګی برای شماست حتی زمانی که از چیزی ناراحت و دلګیر هستید تمام دلخوریهاتون رو کاغذ بیارید و زمانی که تخلیه شدید آن کاغذ رو پاره کنید و بریزید دور در واقع افکار منفی و عصبانیت رو دور خواهیید ریخت رهاسازی : نکته مهم و کلیدی دیګه در جذب رها سازی که مرحله سخت و حساسی . شما خواستتون رو به کاینات اعلام کردید و به روش های مختلف اعلام کردید که من این خواسته رو دارم بعدش نوبت رهاسازی میرسه رهاسازی یعنی خدایا من خواسته ام رو اعلام کردم و به تو اعتماد کامل دارم پس خواسته ام رو به دستای توانای تو میسپارم و برداشت اشتباهی که از رهاسازی میشه این هست که بیخیال خواسته بشیم و فراموشش کنیم در صورتی که مفهوم رها سازی این نیست رهاسازی یعنی بعد از اینکه به کاینات خواستمون رو اعلام کردیم کاری نکنیم که خواستمون به یک دغدغه و دل مشغولی تبدیل بشه رهاسازی یعنی اعتماد به خدا ترس و شک : بزرګترین دشمن در قانون جذب ترس و شک ترس مخالف اعتماد به خداست وقتی من به خدای خودم اعتماد کامل دارم پس از چی بترسم بچه که بودیم وقتی دستمون تو دست مادر یا پدرمون بود خیالمون از هر نظر راحت بود حالا اګر حس کنیم دستمون همیشه تو دست خدای تواناست پس چرا باید بترسیم ؟؟؟ مطالعه کتاب های جذب : مطالعه کتاب های جذب کمک بزرګی در مسیر جذب هست و دید وسیعی رو پیش روی ما باز میکنه و سطح انرژی ما رو بالا نګه میداره پس توصیه میکنم هر روز حتی شده یک صفحه کتاب بخوانید تابلو تجسم چیست؟ به طور اساسی تابلو تجسم مجموعه ایی از عکس ها جملات و هر چیز دیگری که الهام بخش شما باشه هست. که تمام شون چیز هایی هستن که میخواید جذب کنید و در زندگی تون داشته باشید شون. عکس های تابلو تجسم نتایج نهایی چیزی هستند که شما خواهانش هستید. تمام این عکس ها و جملات روی یک برد یا صفحه بزرگ بصورت دسته جمعی جای داده میشن. هر روز حداقل دو بار، صبح موقع بیدار شدن و شب قبل از خوابیدن به عکس های تابلو تجسم تون نگاه میکنید. تابلو تجسم رو نباید ساخت و همینطور معلق و آویزون ولش کرد و دیگه بیخالش شد. همونطور که بصورت پیوسته عکس هاتون رو نگا میکنید ممکنه با بعضی هاشون نتونید ارتباط برقرار کنید. این عکس ها رو با عکس هایی که در شما هیجان و شوروشوق ایجاد میکنند عوض کنید. عکس خواسته ها و آرزو هاتون که کم کم دارن به واقعیت تبدیل میشن رو با عکس هایی مرتبط با آرزوهایی جدید جایگزین کنید. بعضی آرزو ها هستن که واقعا متعلق به خودتون نیستن.. اونها رو ول کنید و بجاش آروزهای قلبی خودتون رو شناسایی کنید. چه چیزی را میتوان روی تابلو تجسم قرار داد؟ هیچ محدودیتی از نظر اینکه چه چیزی رو میتونید داشته باشید یا چی رو روی تابلو تجسم قرار بدید وجود نداره. هیچ محدودیت زمانی، مالی، مکانی و ... وجود نداره. هرچیزی که شما میل به داشتنش داشته باشید یعنی اینکه میتونید بدستش بیارید. شما هر چیزی را که روی تابلو تجسم تون بگذارید میتونید داشته باشید اما چند تا نکته و تذکر هم وجود دارن که ما در موردشون بحث خواهیم کرد. چه چیزی را روی تابلو تجسمم قرار دهم؟ هر چیزی از هر حوزه و ناحیه زندگی تون.. تمام شون باید نتایج نهایی خواسته شما باشند. نتیجه نهایی چیزی که میخواید به چه صورته؟؟ تمام عکس ها باید برای خود شما معنی داشته باشند. چند تا تابلو تجسم میتونیم داشته باشیم؟ هر چندتا تابلو تجسم که دلتون بخواد میتونید داشته باشید و در هر سایزی میتونن باشن.. چه بزرگ و چه کوچک طبق میل خود شما. اگر دوست ندارید کسی تابلو تجسم شما رو ببینه اشکالی نداره « در واقع معمولا فکر خوبیه » بعضی از تابلو ها در واقع دیوار هستند.. دیوار تجسم. شمام میتونید همچین چیزی داشته باشید... میتونید از فیلم، عکس پس زمینه کامپیوتر و یا هر چیز دیگه ایی استفاده کنید.. در واقع محدودیتی جز تصورات خود شما وجود نداره. شروع کنید به نوشتن تمام چیز هایی که در زندگی تون در هر زمینه ایی که میخواید داشته باشید و همچنین هر چیز دیگه ایی که بعد ها به ذهن تون رسید. اگر خواهان چیز خاصی نیستید.. خب شروع کنید به خواستن یاد تون باشه شما همیشه میتونید تابلو تجسم تون رو بازبینی کنید و تغییر بدید. همه ما با هدفی وارد این دنیا شدیم و باید از فرصتی که روی زمین داریم نهایت استفاده رو ببریم و سعی کنیم وقتی بسوی خدای خوبمون پر میکشیم با دست پر باشیم بتونیم سربلند ازدستاوردهای دنیاییمون باشیم و صفاتی رو که خدا در آغاز بهمون هدیه داده بود به خودش باز پس بدیم ږ هرکسی وارد زندګی ما میشه آمده که به ما درس بده و یا درس بګیر و به ما در جهت هدفمون توی دنیا کمک کن و حتی در دل مشکلات هم درسی وجود داره ٬ حرفم این نیست که به استقبال مشکلات برید اما از رویا رویی با سختی ها نترسید و چه خوب که بپذیریم داده های خدا به ما در جهت رشد ما و لازمه تجربه دنیوی ماست «««« امید که خواسته هامون با حکمت خداوندی و طرح الهی که برامون در نظر ګرفته یکی باش »»»»»
خودمان را با جمله قسمت چه باشد گول میزنیم ... قسمت اراده من و توست ! ( خدا جون اراده کردم خوب باشم و به آرزوهام برسم پس به من لطف کن تا روزهای قشنگ رو ببینم ) سیمین
سیمین جون ممنون بابت این تاپیک. ایشالا مبارک هممون باشه

بچه ها امیدوارم که تو این تاپیک هر روز چند تا جذب عالی داشته باشیم. و همیشه خبرهای خوش توش بشنویم
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش ، خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قوانین تاپیک : 1- خواهشا با انرژی مثبت وارد بشید اگر هم اعتقادی به این قانون ندارید هیچ اجباری به راه عوض کردن هیچ کسی نیست ما دوست داریم دوستانه اینجا در کنار هم باشیم 2- این قانون و جذب راه رسیدن به خداست و کمال انسانی و مباحث تاپیک در این راستاست 3- اگر اعتقادی به این مباحث ندارید خواهشا نه اجباری به تغییر شماست و نه اجباری به دوستداران این مباحث (با هرگونه پست بی احترامی و توهین برخورد میشه) 4- خواهشا پست اضافی ، تک خطی . سلام و احوالپرسی ، غیر مرتبط با تاپیک گذاشته نشه یا حتی الامکان به سرعت پاک بشه دوستای گلم این قوانین تاپیک توسط اعضا در جهت رفاه حال همه دوستان گذاشته شده پس با رعایت این موارد به این تاپیک و اعضا گذاشتید ممنون از تک تک شما
2720
سلام
دیروز من نزدیک خونمون رفتم کتابفروشی خود کار زبرا بخرم
ازفروشنده همینجوری پرسیدم خانوم کتاب تجسم خلاق دارین بلافاصله اسم نویسنده گفت
بعدشم گفتم نیمه تاریک وجود هم دارید بازم خانومه اسم نویسنده گفت

من دوباره گفتم خانوم اگه دارین من میخام این دوتا
گفتش دو روزه این کتابها رو آوردیم
بعد خوش منو برد قفسه کتابها کتاب جادو راندا برن نشونم داد گفت اینا تازه چیدیم بقیه کتابها قفسه خالی فعلا نداریم
فقط سه عنوان کتا ب هامون چیدیم تو قفسه شنبه عنوان و موضوعات کتاب هامون زیادتر میکنیم

بعد منم گفتم سه جلد رو میخوام سه جلد رو خریدم
وقتی داشتم تو را ه می امدم خونه تازه یادم اومد برای خرید خوکار رفته بوم کتابفروشی نه برای خرید کتاب

دیگه برنگشتم گفتم اصلا این قانون جذب بودش که من برم فروشگاهی که فقط کتاب درسی میفروشه
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
سلااااااممم معماریییی خونه جدید به دلم نشستتتتت....مبارک باشه..عروس بشیییی خانوم باقریی
پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟
سلام بچه. ها
کتاب اسکاول شین وکتابهای کاترین پاندر خیلی عالیه.
مخصوصا قسمت نامه نوشتن به فرشته
خدا پرسید میبری یا میخوری؟و من گرسنه پاسخ دادم میخورم.......چه میدانستم لذتها را میبرند....غصه ها را میخورند..
2714
سلام لی لی جونم خوش اومدی قربون دل دوست خوش سلیقه خودم

باورت میشه وقتی تاپیک رو زدم گفتم خدایا اینجا تاسیس میشه برای کلی خبر خوش
نامه نوشتن به فرشته عالیه.من تجربشو دارم و خیلی جاها جواب گرفتم.
بهتون توصیه میکنم حتما امتحان کنین
خدا پرسید میبری یا میخوری؟و من گرسنه پاسخ دادم میخورم.......چه میدانستم لذتها را میبرند....غصه ها را میخورند..
خداوند به 3 طریق به شما پاسخ میدهد: میگوید بلی و آنچه که خواسته اید را به شما میدهد ..... میگوید نه و چیز بهتری به شما میدهد............میگوید صبر کن و بهترین را به شما میدهد....
یا رب نظر تو برنگردد.........برگشتن روزگار سهل است........
2706