2737
2734
عنوان

قانون جذب و شکر گزاری و رسیدن به آرزوها ، خدای بی نهایت مهربانی در کنارت

| مشاهده متن کامل بحث + 2613361 بازدید | 66844 پست
من خودم خیلی چیزا از طریق  قانون جذب به دست آوردم،،رمزش هم اینه حست رو نسبت به اون موضوع خوب بگ ...

من خیلی افکار منفی میاد سراغم هرکاری میکنم بازم میان دست خودم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پارسال دچار یه حادثه شدم سلامتیم و از دست دادم از دست دکترا هم کاری برنمیاد، واقعا با قانون جذب من میتونم سلامتیمو برگردونم؟ الان تنها آرزوم اینه که سلامتیم برگرده

سلام بچه ها توی کتاب قدرترنوشته احساسات وتوی تاپیک هم مدام از احساس گفته شده واین حس خوب ناشی از عشق هست درون ادم ،حالا سوال من اینخ چطوری این انرژی مثبت و عشق رو درون خودمون زیاد کتیم 

2731
کپسول طلایی رو توی چاکرای خورشیدی تجسم کنید برای این توی گروه نگفتم چاکرای خورشیدی چون هنوز چاکراهار ...

سلام نانا جان

عزيزم ميشه از تجربياتت در زمينه روابط و تاثيري ك قانون جذب روي اونها گذاشت بگي؟نوشته بودي اصلا دليل رفتنت سمت جذب روابط بدي بوده ك داشتي

منظورتون از روابط بد چ ارتباطاتي بود؟و اين ك واقعا قانون تاثير واضحي گذاشت يا تلاش فيزيكي شما بااعث بهبود روابطتون شد؟

یک ماه هر شب قبل خوابم شروع میکردم ب نوشتن اتفاقای خاستگاری و عقدم با جزییات دقیق مثه خرید ...

ماهبانو جان موانعي ك داشتين واسه رسيدن ب عشقتون خيلي زياد بودن؟از شرايطتتون بيشتر ميگي؟ايا واقعا تاثير جذب رو ديدي توي رسيدن ب عشقت؟

سلام بچه ها توی کتاب قدرترنوشته احساسات وتوی تاپیک هم مدام از احساس گفته شده واین حس خوب ناشی از عشق ...

سلام مهربونم جواب شما اینجاست :

کانال mamanjooni 

افشای 5 رو چندین بار گوش کن عالیه 

خداجونم دوستت دارم و ممنونتم
سلام بچه ها توی کتاب قدرترنوشته احساسات وتوی تاپیک هم مدام از احساس گفته شده واین حس خوب ناشی از عشق ...

سلام مهربونم جواب شما اینجاست : 

کانال mamanjooni 

افشای و 2و 1 رو بارها و بارهاگوش کن. . فوق‌العاده عالیه 

خداجونم دوستت دارم و ممنونتم
2738
من خودم خیلی چیزا از طریق  قانون جذب به دست آوردم،،رمزش هم اینه حست رو نسبت به اون موضوع خوب بگ ...

منم ناخواسته حس بد به موهام فرستادم..همیشه به خودم یا دوستام در مورد وضعیت موهام میگفتم و ابراز ناراحتی و نارضایتی میکردم..

الان میبینم خیلی در حق موهام ظلم کردم

جالبه همیشه میگفتم موهام خیلی زود رشد میکنه و ضخیمه!!ولی ریزش دارم.....

الان نزدیک ده ساله میبینم با وجود ریزشی که توی این مدت داشتم ولی همچنان به سرعت رشد میکنن که مرتب باید کوتاهشون کنم و ضخامتشون در حدیه که یه تار مو روی فرش  قشنگ از فاصله چند متری به چشم میان😅

حالا توی این مدت به این باور رسیدم که در آینده نه چندان دور سرم پررررر از موهای خوشگل و خوش حالت میشه😋😋😋

من پارسال دچار یه حادثه شدم سلامتیم و از دست دادم از دست دکترا هم کاری برنمیاد، واقعا با قانون جذب م ...

سلام امشب تو همین سایت تو یه تاپیک داشتیم راجع به مستند راز حرف میزدیم که یه نفر گفت دوسال درگیر یه بیماری بوده وبا شکرگزاری و جذب بعد دو هفته حالش خیلی بهتر شده اینطوری که هر روز خدا رو شکر میکرده که سلامتیشو به دست آورده و الان حالش خوبه.پس حتما میتونید  

سلام نانا جان عزيزم ميشه از تجربياتت در زمينه روابط و تاثيري ك قانون جذب روي اونها گذاشت بگي؟نوشته ...

سلام عزیزم من همه روابطم خراب بود نه صرفا فقط رابطه عشقی همه روابطم خراب بود با خانواده با همه حتی با راننده تاکسی هم دعوام میشد 😂 

تلاش فیزیکی هیچ فایده نداره اگه با تلاش ذهنی همراه نباشه من هرکاری واسه ی رابطه هام میکردم مثلا میگفتن با این تیپ برو بیرون چون میخواستم از دستشون ندم به حرفشون گوش میدادم. چون میترسیدم خانوادم بهم محل ندن همیشه شاگرد اول تو تمام مقطع تحصیلی بودم ولی با ترس اخرم بهم میگفتن وظیفته وبهم محل نمیدادن. شروع کردم به دوست داشتن خودم وبالا بردن عزت نفسم یعنی عالی بود منی که توی جمع بهم بی احترامی میشد الان گاهی التماسم میکنن که بیا. منی که دوستام همش به قول طرز فکر قدیمم بهم نارو میزدن حالا بیا ودوستامو ببین یعنی هرکجا بهم کمک میکنن ورابطه عالی داریم منی که با خانوادم یک دقیقه هم نمیتونستم بدون دعوا پیش هم بشینیم الان فقط تعریف از منه وانقدر دوستم دارن که نگو. منی که با راننده تاکسی هم دعوام میشد الان بیرون که میرم گاهی فروشنده ها اصلا میگن برو هرموقع دوست داشتی پول مارو بیار. من فقط خودمو دوست داشتم وعزت نفسمو بردم بالا وبه خوبی های بقیه فکر کردم  واحساسمو خوب کردم با روش های مختلف مثل پاکسازی و... من تو اوج تضاد به چیزایی که میخواستم رسیدم. تضاد نمیاد که بمونه میاد که نشون بده تو چی دوست داری بگو بهش توجه کن تا بت بدم. وهمه اینا لطف خدا به من بوده. گذشته من تا به امروزم مثل یک معجزست ومن هرروز به خدای خودم میگم خدایا من به معجزه هات عادت دارم  اینم از اقای عباسمنش یاد گرفتم. 

سلام عزیزم من همه روابطم خراب بود نه صرفا فقط رابطه عشقی همه روابطم خراب بود با خانواده با همه حتی ب ...

ناناي عزيزم مشكلي ك من دارم تو رابطه عشقيمه،مقاومت شديد ذهني دارم براي دوست داشتن خودم و اعتماد بنفس داشتن!شايد باورتون نشه مدتهاست گيرم رو اين موضوع ك واقعا خودم وو دوس داشتنِ تنها و ارتعاشات درونيم روي رفتارشون و حسشون نسبت ب من تاثير ميزاره؟يا من بايد حتما تبديل ب زيباترين و خوش اندام ترين و خوش اهلاق ترين و پولدار ترين ادم دنيا بشم تا دوس داشتني باشم؟و بدون اينا ممكن نيست اصلا...شايد مسخره ب نظر بياد اما ذهنم مقاومت شديددددا بالايي داره در حدي ك حتي نميتونم شروع كنم ب دوس داشتن خودم چون وابستگي شديدي هم دارم

ناناي عزيزم مشكلي ك من دارم تو رابطه عشقيمه،مقاومت شديد ذهني دارم براي دوست داشتن خودم و اعتماد بنفس ...

عزیزم دوست داشتن خودت هیچ ربطی به قیافه وهیکل ودر کل ظاهر نداره دوست داشتن خودت یعنی من همینی که الان هستم رو دوست دارم ودر جهت بهتر شدنم هم تلاش میکنم ولی من همین جور که الان هستم خودم رو میپذیرم ودوست دارم. برو تو تمام حرفه ها ببین که چقدر افرادی هستند که خودشون رو دوست دارن وموفقن وچهره وهیکل و.. زیبایی هم ندارند. من خودم همسرای بازیگرایی که خیلی زیبا هستند رو دیدم متوجه شدم که اونا از افراد عادین وهیچ چیز خاصی هم ندارند  پس احساس لیاقت درونی هیچ ربطی به ظاهر نداره اینو توی خودت حلش کن. موضوع بعدیم اینه که تو هر حسی که به خودت داشته باشی دیگران هم همون حس رو روی تو دارن اگه باور داشته باشی خوش اخلاقی میبینی همه بهت میگن چقدر اخلاقت خوبه درکل هرچیزی درون خودت ببینی دیگران اینو از بیرون برات آشکار میکنن پس تصویر خودت رو در درونت درست کن همه چیز درونیه. اگه تو کانال هستی دوره بعدی هفته آینده موضوعش عزت نفس و دوست داشتن خودته خیلی بهت کمک میکنه 

عزیزم میشه بگی برای بالا بردن عزت نفست چکارایی کردی؟؟؟

عزیزم عزت نفس اینطور نیست که یه بار یه کارایی رو انجام بدی وبعد دیگه تموم باید روی خودت تا وقتی زنده ای کار کنی حالا با مرور زمان که به مرحله نا آگاهی وشایستگی برسی تمرین ها وکار کردنات کمتر میشه ولی باید ادامه بدی. اگه تو کانال باشی هفته دیگه همه کارایی که کردم رو میگم ولی در کل عزت نفس واعتماد به نفس رو تعریف کلی رو برات میگم که بدونی اعتماد به نفس یعنی به خودت اعتماد داشته باشی که هر کاری رو میتونی انجام بدی  توانایی انجام هرکاری روکه بخوای انجام بدی در خودت میبینی  این یعنی اعتماد به نفس. عزت نفس یعنی در همون حال که خودت رو دوست داری وبرای خودت ارزش قائلی خودت رو لایق داشتن چیزهایی که میخوای بدونی یعنی حس ارزشمندی ولیاقت توی وجودت خیلی بالاست 

2706