2733
2734

یه هفته از اقدامم میگذره و ۹ روز مونده به پری ...

چند روزه احساس میکنم زیر دلم تیر میکشه و سینه هام یخورده حساس شدن ، امروز هم که خیلی کمر درد دارم و کلأ بیحالم و اصلأ دوس ندارم از جام پاشم ، فقط دوس دارم بخوابم ، چند ساعت پیشم دوتا لکه ی قهوه ای رنگ رو لباس زیرم دیدم که رفتم سرویس دیگه لکه ای نیومد...

بنظرتون باردارم یا نه؟؟؟

کی باید از بی بی چک استفاده کنم؟؟

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مشکوکی عزیزم فردا صبح بی بی چک بزن 

هنوز ۹ روز مونده به پری ، بی بی چک نشون میده ؟؟

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
نشونه های بارداری با پریود مثله همه دقیق نمیشه بگی بزار چن روز از پریودت بگذره مثلا ۵ روز اگه نشدی ...

تا اونموقع از استرس میمیرم که

2738
آره نشون میده نگران نباش

مطمئنین؟؟ میترسم باردار باشم اما نشون نده بخوره تو ذوقم

والا من یه هفته مونده بود به پری زدم مثبت شد امتحانش که ضرر نداره خیالت راحت میشه

باشه پس میزارم فردا یا پسفردا