2737
2734

فرقی نمیکنه عاشقانه، غمگین، طنز، هر چی

چیزی‌دَر‌گوش‌ِقـٰاصِدَک‌هـٰا‌گُفتِه‌اَم‌اَز‌آرِزوفَرـٰاتَر...🕊

یکبار طعم تنهایی و که بچشی ، دفعه بعد که داری بهش نزدیک میشی کله وجودت میلرزه ، دستو پا میزنی که دیگه غرق نشی ، به هر آدمی که دورت باشه چنگ میزنی که دوباره خالی نشی:)

خودم نوشتم.

یه مشت بی خوابِ بی حوصله ی بی اعصابِ رو به تحلیل که نه میدونیم چی میخوایم نه میدونیم باید چیکار کنیم نه میدونیم چجوری تحمل کنیم دور هم جمع شدیم جوانان این مملکت رو تشکیل دادیم تازه امیدای آینده هم هستیم:)😂

چه‌ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم

مگر دشمن کند این‌ها که من با جان خود کردم...

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

سنگ شدن و خشک شدن احساس این مدلیه که تو صندلی راک خونت نیمه شب نشستی و چندتا دزد میریزن تو خونت و کل زندگیتو بار میزنن میبرن اما تو همچنان چشماتو رو هم قفل کردی و اروم اروم سیگارو به دهنت نزدیک میکنی و کامای عمیق برمیداری

از مزخرفاتیع ک خودم مینویسم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سنگ شدن و خشک شدن احساس این مدلیه که تو صندلی راک خونت نیمه شب نشستی و چندتا دزد میریزن تو خونت و کل ...

ن خیلیی قشنگه😍😍

چیزی‌دَر‌گوش‌ِقـٰاصِدَک‌هـٰا‌گُفتِه‌اَم‌اَز‌آرِزوفَرـٰاتَر...🕊