2733
2734

چون عید غدیر ختم ذکر ❤️یاعلی❤️ داریم

110هزارتا بیایید از الان شروع کنیم تا جمعه ساعت 12شب ایشالله که تموم بشه به کمک هم😍

هرتعداد میفرستین ذکر اعلام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵۰۰تا

إن شاء الله که خدا قبول کنه و به حق حضرت علی (ع) و این عید عزیز برام معجزه کنه امشب 

آمین یا رب العالمین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا الله یا الله 

اگه میگم صبورترین زن دنیا واسه اینه که من خیلی جاها ، خیلی چیزا رو با تموم وجودم حس کردم مثل دروغ ... خیانت ... ولی فقط لبخند زدم و به روی خودم نیاوردم ، خیلی جاها غرورم شکست ولی گله نکردم ، کتک خوردم ، ناسزا شنیدم ، مسخره شدم اما چیزی به روی کسی نیاوردم حتی به روی خودم ... گذشتم و گذاشتم بگذره همه اون روزها ، گذاشتم بگذرن  همه آدم ها و بدی هاشون و گذشت ... اونقدر تحمل کردم تا بجایی رسیدم که تحمل کردن روزهای سخت  برام آسون ترین کار دنیا شد🥺🙂 ... الانم خوبم ، دنیا خوبه ، روزگار خوبه ، زندگیم خوبه  و تموم سختی ها میگذرن ... هم سختیای الانمون هم سختی های که تو سرنوشتمون هست ... خدا بزرگه ✨🍂🍃🌱
2731
2738

لطفا دعا کنید منم ۵۰ کیلو بشم و وزنم رو ۵۰ استپ کنه و دعا کنید منو همسرم همیشه خوشبخت بمونیم و دعا کنید همسرم حالش به زودی خوب بشه

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
2706