2733
2734
عنوان

یعنی یه نفر دیگه بیاد پز الکی بده

92 بازدید | 17 پست

و خالی بندی کنه خونش حلاله

همکارم دو تا دختر ۷ و ۳ ساله داره بعد امروز یه سبد گل ۳۰۰ تومنی فرستادن  دم در میگه دخترام برام فرستادن

اون یکی هم یه پسر ۱۳ ساله داره. چن وقت پیش پست گرفته بود  و مدیر شده بود یه گلدون پر از گل رز  که قیمتش بالای ۸۰۰ تومن بود 

آورده بودن دم در میگفت پسرم فرستاده سلیقه اش خوبه من رو سورپرایز کرده

من هم امروز تولدمه دخترام ۱۶ و ۸ ساله ان . اومدم خونه دیدم بیسکوییت و کلوچه چیدن روش شمع گذاشتن. کوچیکه برام  نقاشی کشیده. بزرگه هم کباب تابه ای درست کرده لقمه گرفته . توانایی واقعی بچه ها همینه. چرا هی الکی پز میدن. جدا چه مشکلی دارن که اینجوری دروغای خنده دار میگن.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

کمبود توجه😂

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون شمانداریددلیل نمیشه ک فکرکنین همه دارن پزالکی میدن😑

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728

من که چهل سالمه چند روز پیش تولد پسرم پود یه بستنی پنج تومنی براش گرفتم چه کیفی هم کرد 😃😃😃😃😃

خیار مشهدیم تعلیق شدم...... یادمان باشد قضاوت نکنیم..برا شادی روح شوهرم صلوات بفرست ممنون میشم

یعنی بچه ۸ ساله میتونه بره گل فروشی یه سبد گل ۳۰۰ تومنی بخره برداره بیاره محل کار باباش. جدا ماشالله

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

عزیزم خدا برات نگه داره

کار بچه هات واقعا ارزشمنده

اونا که احتمالا شوهرشون گرفته و فرستاده و به نام بچه شده ولی قدر بچه هاتو بدون و الکی گول اون همکاراتو نخور و با بچه هات کیف کن

ضمنا من بچم سه سالشه امشب که سالگرد عقدمونه برام یه باکس گل سفارش داده ۵۰۰ تومن😜😊

2738
عزیزم خدا برات نگه داره کار بچه هات واقعا ارزشمنده اونا که احتمالا شوهرشون گرفته و فرستاده و به نا ...

عزیزم

یعنی بچه ۸ ساله میتونه بره گل فروشی یه سبد گل ۳۰۰ تومنی بخره برداره بیاره محل کار باباش. جدا ماشالله

هستن دیدم عزیزم 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
عزیزم خدا برات نگه داره کار بچه هات واقعا ارزشمنده اونا که احتمالا شوهرشون گرفته و فرستاده و به نا ...

مبارک باشه عزیزم انشالله به پای هم پیر شین قدر همدیگر را بدونین

خیار مشهدیم تعلیق شدم...... یادمان باشد قضاوت نکنیم..برا شادی روح شوهرم صلوات بفرست ممنون میشم

فکر‌کنممنظور دوستمون بیشتر از هزینه کادوها اینه که محبتی که بچه کوچیک به مادرش داره جنسش با خرید سبد گل فانتزی متفاوت هست 

بچه خواهر شوهر من از وقتی یادمه7 سالش بود برا مامانش مناسبت ها کادو میخرید حالا درسته پدرش باهاش میرفت ولی خودش پول جمع میکرد با پول تو جیبیش میخرید ولی وعضشونم خوبه پول تو جیبی یه روزه اش پول تو جیبی  یک ماه منه😊

عه باور کردی؟؟؟😂 ای خواهر خودم برا خودم کیک پختم هییییییچکسم یادش نیس سالگرد عقدمونه😁 ولی من کلا ...

متشکرم عیدت هم مبارک باشه. دلت خوش باشه

2706