2726

فرض کنید یه دختر ۲۱ساله که توی محرومیت بزرگ شدید هستید 

کدوم برای زندگی بهتره؟

گزینه ۱-مردی که ازت ۱۶سال بزرگتره و میتونه تمام نیاز های مالیت رو برطرف کنه،خونه،ماشین و مغازه داره و قرار شده ۳دونگ خونه به نامت بزنه ولی تازع ۱۰ساله که به شهر اومده و خانواده روستایی داره

گزینه۲-پسری که ازت ۳سال بزرگتره ‌تنها شغلش خوبه ولی میتونه با اندک خرجت کنه و خانواده شهری داره

هردو گزینه عاشقت هستن

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻

2

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یک  من ادمهای زیادی دیدم اختلاف سنی بیشتر از 16سال دارن ولی خوشبختن 

از نام کاربری دو نفر استفاده میکنند😊👌  دکتر انوشه راست میگه که : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️

کاری به شهری روستایی ندارم. 16 سال خیلیه! الان متوجه نمیشی ده پانزده سال دیگه متوجه میشی که دنیاتون کاملا با هم متفاوته و به زور داری تحملش می کنی. من نمی تونم بگم کدوم رو انتخاب کن

مسئله شهری و روستایی نیست باید دید چطور ادمایی هستن از نطر اخلاقی و..... و البته باید دید کدوم به دلت میشینه 

اما به نظر من پسر 24 ساله واقعا سنش کمه واسه ازدواج.. 

من بودم به اولی بیشتر فکر میکردم

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
2706