منم موقعی ک میرم دستشویی همش ب یادکسایی ک ازشون متنفرم زورمیدم😁😁

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی که به عربی میگی فارسیش رو بیار به ذهنت و دقت کن به مفهومش...اونوقت هیچ فکری نمیاد تو سر آدم....بعدشم احتمالا فیلمی چیزی تماشا میکنی که این چیزا شده ملکه ذهنت و حتی موقع نماز میاد تو ذهنت؟😳 نگاه نکنید توروخدا این چیزا خیلی کثیفن و باعث آلودگی روح و فکر آدم میشه😥

2731

این طبیعی چون اون لحظه دورت میچرخه پس تو بهش پا نده نمازتو بخون فقط فکر اینو بکن در روبروی کی ایستادی وبه کی سجده میکنی ودوتا فرشته کنارتن .چقدر زیبا رکوع وسجده میکنی 

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
کسیو قضاوت نکن سرت نیاد  دست خودش که نیست

نه من با استارتر نبودم 

یه کاربر دیگه گفت خوب این غریزس و گناه نی ، منم گفتم اره چیز بدی نی فقط باید راهکار بهش بدیم که موقع عبادت سراغش نیاد 

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
نه من با استارتر نبودم  یه کاربر دیگه گفت خوب این غریزس و گناه نی ، منم گفتم اره چیز بدی نی فق ...

معلومه که گناه نیست

هیچ راهکاری نداره این وسواسه فکریه هر جی بجنگی باهاش بدتر میشه این یه بیماریه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
من موقع نماز فوش میاد توی ذهنم، همه اش هم شیطون رو لعنت میکنم و روی نمازم تمرکز میکنم

چه فوشهایی

🌸"ﻣﺮﺩ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻋﻘﻠﺶ" ﺑﻨﮕﺮ ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺛﺮﻭﺗﺶ"🌼"ﺯﻥ" ﺭﺍ ﺑﻪ‌ "ﻭﻓﺎﯾﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺟﻤﺎﻟﺶ"🌸"ﺩﻭﺳﺖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻣﺤﺒﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﮐﻼﻣﺶ"🌼"ﻋﺎﺷﻖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺻﺒﺮﺵ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺍﺩﻋﺎﯾﺶ"🌸"ﻣﺎﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺑﺮﮐﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﻣﻘﺪﺍﺭﺵ"🌼"ﺧﺎﻧﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺁﺭﺍﻣﺸﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺑﺰﺭﮔﻴﺶ"🌸"ﺩﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﭘﺎﮐﯿﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺻﺎﺣﺒﺶ"🌼"فرزند" را به "ایمانش" بنگر ؛ نه به وفاداریش"🌸"پدر" و "مادر" را فقط ؛ بنگر !! هر چه بیشتر ؛بهتر

قرآن به صورت فارسی بخون ، این کار شیطان می خواد تو رو از خدا دور کنه ، دختر عموی من هر وقت شروع به نماز خوندن میکرد شبا کابوس میدید اینقد که بی خیال نماز می شد ، باید مقاومت کنی تا اذیت از سرت برداره

کاش تصویرت نفس می کشید مادر

تو بخون با مثبت ١٨ بخون عيب نداره

برادر من ميخونه خيلي سمبل ميكنه ولي هيچ وقت دلش رو سرد نميكنم همونكه خدا اجازه ي راز و نياز سكسي هم بهت ميده عاليه 

من هروقت نيت ميكنم نماز بزنم خونريزي دارم 

ميگن غسل فلان كن بهمان كن خسته ميشم هي پنبه فرو كنم برم غسل كنم 😕😖 

خدا كلا منو ندوست 

هر زمان دچار این حالت شدید سریعا بگید

خدایا پناه میبرم به خودت از شر وسوسه های شیاطین 

پناه میبرم به خودت وقتی شیاطین دور و ورم می چرخند...

روزی ۲ هزار بار بگو استغفرالله و اتوب الیه اینجوری تمام مشکلات حل میشه 

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله