2737
2734

هرچند کمه اما خب بنداز نداشتم باز نمیدونم دو دلم گفتم بگیرم شاید بدردم نخوره و... کسی داشته بنداز خوب بوده ؟ واینکه بنظرتون چیکارکنم  تازه عروس هم هستم

منم تازه یکی خریدم ۴۰۰ تومن خیلی خوبه

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که خریدم ولی خیلی وقته داره خاک میخوره.همون اولش زدم جلوی موهامو باهاش کندم دیگه جرات ندارم برم سمتش

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
2738
منم ابرومو باهاش کندم 😅😅 

در کل چیز مزخرفیه.😄

اما نمیدونم دیدم بعصیا خیلی ازش کار میکشن و راضی هم هستن

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
من که خریدم ولی خیلی وقته داره خاک میخوره.همون اولش زدم جلوی موهامو باهاش کندم دیگه جرات ندارم برم س ...

واسه سیبیل خوبه ولی واسه پیشونی خیلی باید حواست باشه

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2706