2733
2734

سلام بنظر من اگ طرف خودش توروبخواد کلی موضوع پیدا میکنه ک سرصحبتو بازکنه و رازشو مردا تنها ب کسایی میگن ک علاقه دارن بهش 

اصرار داشتن بدع و باعث میشه طرف برای خلاصی دروغ بگه

اصلا نمیخواد ک شما دنبال موضوع برای پیدا کردن حرف باشین

هردوچند سالتوته و چند وقته آشنا شدین چطوری اشنا شدین اگر مایلین ج بدین کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بنظر من اگ طرف خودش توروبخواد کلی موضوع پیدا میکنه ک سرصحبتو بازکنه و رازشو مردا تنها ب کسایی م ...

من بیست سالم هست اون بیست و سه 

در گیر کارش هست خیلی خسته نیشه دوست دارم وقتی از سر کار برمیگرده جوری باشم که تکراری نباشم .😞

2731
من بیست سالم هست اون بیست و سه  در گیر کارش هست خیلی خسته نیشه دوست دارم وقتی از سر کار برمیگر ...

وقتایی ک مرد خستس کاربکارش نداشته باش سیاست داشته باشی میگی برو استراحت کن خسته ای بعدا حرف میزنیم

وقتایی ک مرد خستس کاربکارش نداشته باش سیاست داشته باشی میگی برو استراحت کن خسته ای بعدا حرف میزنیم

راستش ناراحتش کرده بودم الان تازه تونستم یه خورده دلشو به دست بیارم چه کارای دیگه ای میتونم بکنم که بیشتر بتونم حالشو خوب بکنم؟

راستش ناراحتش کرده بودم الان تازه تونستم یه خورده دلشو به دست بیارم چه کارای دیگه ای میتونم بکنم که ...

بذا توحال خودش باشه خوب شد خودش برمیگرده

اصولا دخترایی ک تلاش میکنن برا رابطه اصلاااا جذابیت ندارن

2738