2737
2734

ببخشید اسی شرمنده

بچه ها میشه نفری یه دونه برام صلوات بفرستید تو کارم گره افتاده😔😔💔تورو خدا دعام کنید کارم حل بشه اخه خدا دست شمارو خالی بر نمی گردونه💔😔 یه صلوات که واسه شما کاری نیس😔💔هر کی فرستاد لایک کنه💔

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پنج سال

کاملا راضیم 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

دوستیم هنوز

یکی از دوستام بعد از ۶ سال عقد کردن

یکیشون بعد از ۱ سال

یکیشون۴ سال

بقیه یا مجرد یا سنتی

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بعداز یسال پیشنهاد ازدواج داد شش ماهم زمان برد تا اومد خواستگاری

در کل از سال۹۴ تو زندگیمه راضیم از زندگیم خداروشکر

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

۲ سال باهم بودیم و بعد ازدواج کردیم 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

دوسال.خیلی خوبه زندگیم خداروشکر

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

ما رفیق بودیم دو سال خیلی علاقه داشتیم به هم

ذوق و شوق البته از طرف همسرم خیلی بیشتر بود  

پارسال ۱۹ سالگی ازدواج کردم الان ۲۰ سالمه

در کنار همه ی مشکلات واقعا احساس خوشبختی میکنم کنارش از ته دل

2706