2733
2734
عنوان

یه لحظه میاید

36 بازدید | 4 پست

من واقعا بعد از چن ماه عضو نی نی سایت شدن فهمیدم که نظرات اینجا اصلا قابل قبول نیست و همه فیکن.و یه سریا انگار میخان عقده هاشونو خالی کنن.یه عکس میزاری اگه بگی خودت نیستی همه میگن زشته یا خیلی معمولیه.اگه بگی خودتی که همه میگن وااای چقدر خوشگلی .کسی که همه بهش میگن زیر 20بهت میخوره اینجا همه گفتن 30به بالایی.واااقعا نمیدونم داستان چیه ولی فهمیدم نباید به نظرات اینجا اعتنا کرد

اهوم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا در حد سرگرمیه، نمیدونم بعضیا چجوری میان واسه تصمیمات مهم زندگیشون اینجا مشورت میگیرن (بعضی تایپک ها هم خوبن خدایی ولی کم)

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2728
اینجا در حد سرگرمیه، نمیدونم بعضیا چجوری میان واسه تصمیمات مهم زندگیشون اینجا مشورت میگیرن (بعضی تای ...

حالا تصمیمات مهم زندگی به کنار .به عکسا و چهره ها انگار با حسادت نگاه میکنن بهش