2726
عنوان

خدایا امشب بهم عیدی بده این موش رو بگیر 🙁🐁🐀

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 38 پست
گذاشتم خیلی زبله نمیره

ای وای

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تله موش بزار مرگ موش بریز تو خیار بزار پشت یخچالو اینا البته اگه بچه کوچیک ندارید

گذاشتم عزیزم نه میخوره نه میگیرع

دعا کنید برا سلامتی مادرم 😿دلم نمیخواد دیگه عمل شه اگه مامانم خوب شه دیگه هیچی از خدا نمیخوام 😭😭
2728
چسب موش و تله گذاشتم نمیگیره

پس مرگ موش بگیر

یه مدل هست شکل حبه قنده سرمه ای رنگ

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
دلم برای بابا بزرگت سوخت

چرا!من نوه شم ۲۰ تا نوه دیگه غیر من داره پنج تا بچه تو دوست داری صبحا که پا میشی به جای اینکه بری سر صبحونه کثیفی های پدربزرگتو جمع کنی 

دعا کنید برا سلامتی مادرم 😿دلم نمیخواد دیگه عمل شه اگه مامانم خوب شه دیگه هیچی از خدا نمیخوام 😭😭
چند تا چسب بزار  روشم پفک بزار خونه رو خلوت کن سریع میفته

گذاشتم هنوز ک نگرفته گلم 

خب بکنه با جاروبرقی فضله هارو بگیر اگه اونا خیس نشن جمعشون کنی پاکه دیگ زمین.

مامانم وسواسه دفعه پیش فرش هارو شستم همرو

چرا!من نوه شم ۲۰ تا نوه دیگه غیر من داره پنج تا بچه تو دوست داری صبحا که پا میشی به جای اینکه بری سر ...

مگه همیشه فقط خونه شماست

اگه هست ک حق داری ولی اگه نیست تحمل کن اون بنده خدا خودشم راضی نیست

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
قبلیه پنج شب عذابم داد

از کجا میان 

بچه میندازن؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین از کجا موش میاد راهشومسدود کن.مثلا خونه ما از پشت لباسشویی فاضلابش میومد راهشو مسدود کردیم یه دونه هم چسب موش گذاشتیم زود افتاد ولی تو چند روز همه جاروبه گند کشید

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
2706