2733
2734

سلام من پنج روز دیگه میباس مریود شم پریشب رفتم دستشویی چند قطره ببخشید خون اومد دیگه دیروز نیومد وقتی دستشویی میرفتم خون نه یه مایه سیاه رنگ یکم میومد امروز باز دستشویی رفتم نوار بهداشتی گذاشتم یکم قهوه ای شد ولی خون نیست دستمال گذاشتم ظهری یکم خونی شد باز درحد یه ذره قهوه ای خیلی کم الان نماز نباید بخونم چجوره ببخشید اینجور پرسیدم

ن عزیزم نماز فقط موقع پریودی تعطیله

هر لکه ای ک میبینی بعدش سریع برو دوش وغسل دوباره فرداهم همینطور

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

نمبشه،،غسل کن

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام اگر از پریود قبلی تون ده روز گذشته،  و اینکه همین لکه ها دائم استمرار  داره یعنی با اینکه کم هست ولی هر گاه پنبه کوچکی یا دستمالی استفاده کنید لکه هست نباید نماز بخونید‌

ولی اگر قطع میشه باید اعمال استحاضه رو انجام بدین یعنی برای هر نماز جداگانه وضو بگیرید و لباس رو پاک کنید و تطهیر کنید بدن رو و نماز بخونید .برای هر نماز جدا .

سلام اگر از پریود قبلی تون ده روز گذشته،  و اینکه همین لکه ها دائم استمرار  داره یعنی با ا ...

بیست و خردی روز گذشته هربار دستشویی میرم خون نه یکم مایع سیاه میاد ببخشید اینجور میگم الان در روز سه بار باید غسل کرد؟

2706