2410
2553

وقتی میخایند برید حموم بچهتونو چیکارمبکنید؟؟؟؟من حموم خیلی طول میکشه از اینور پسرم عاشق اینه ک بیاد توحموم یا دسشویی ورجه وورجه کنه😥سرگرمشم میکنم تا صدادوش حموم میاد بدومیاد میخادبیاد داخل منم نمیزارم گریههه بمیرم براش😔 

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 

هروقت شوهرم خونس میرم حموم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خو ببرش با خودت

اول بردمش گذاشتمش توتشت براش اسباب بازی گذاشتم بعد ک خستش شد ازاسباب بازیا میخاست بیاد بیرون تشت ک ترسیدم لیز بخوره زبونم لال طوریش بشه دیگه بردمش تواتاق واسش تلویزیون ءداشتم اسباب بازی دادم ولی باز دوسداش بیاد حموم .

2714
خوب عزیزم خطرناکه یه مدت دیگه راه بره که کنترل نمیشه کرد مگر اینکه خیلی آروم باشه بشینه سعی کن زودتر ...

شما چقد طول میکشه حمومتون؟؟من ۲ساعت خیلی زود باشه یک ساعت یا۴۵دقیقه

شما چقد طول میکشه حمومتون؟؟من ۲ساعت خیلی زود باشه یک ساعت یا۴۵دقیقه

نه بابا چی کار می کنی من دیگه خودمو بکشم نیم ساعت معمولا ۲۰ دقیقه تازه شوهرم میگه طول میدی در ضمن عزیزم تو این شرایط بی آبی خوب نیست ۲ ساعت طول بدی بچه هم اذیت میشه 

نه بابا چی کار می کنی من دیگه خودمو بکشم نیم ساعت معمولا ۲۰ دقیقه تازه شوهرم میگه طول میدی در ضمن عز ...

اینقد لیف میکشم و شامپو میزنم  فکنم وسواس دارم بعد غسل هم ک داشته باشم دیگه طول میکشه