2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 دقیقا اونجاشه ک مرده رفت اتاق پرده هارو‌کشید خابید قراره چی بشه ؟

قراره همه چی رو بفهمه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

همین که نیما رییسیه؟

ترسناک نیست این قسمتش

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
همون که گوشیشو گذاشته ضبط خابیده صدا ضبط شده .تو حموم گوشش میده

ترسناک نیست چرته

یه جن میره تو بدنش وقتی خوابه بجاش حرف میزنه بعد وقتی بیداره یهو صداش عوض میشه حقایقو میگه اینم اخرش زبونشو میبره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
ترسناک نیست چرته یه جن میره تو بدنش وقتی خوابه بجاش حرف میزنه بعد وقتی بیداره یهو صداش عوض میشه حقا ...

عه تون خانومه کیه .که قبل خاب وویس داد بهش ک قربونت شب ۱۱خونم 

همیشه بخند،خنده دشمناتو دستپاچه میکنه 
عه تون خانومه کیه .که قبل خاب وویس داد بهش ک قربونت شب ۱۱خونم 

دوست دخترشه داره خیلنت میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه ترسناک ترینش کجاس منتظرش باشم ببینم ؟

ترسناک نیست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706