2733
2734
عنوان

یعنی بچش پسره که نمیگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو غربالگری اول چون مشخص نیست نمیگنا

شایدم حدس زده باشن ولی چون امکان تغییر داره ترجیح داده نگه

من خودم ۱۶ هفته م هنوز نمیدونم چیه😐

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2728
اولین هفتت کی میشه شما

حس حساب کردن شو ندارم

اینو بدون که اولین روز اخرین پریودیم ۱۸ فروردین بود😐

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2738
به سلامتی ،خدا براتون حفظش کنه💗💗من د زود رفتم غربالگری دوم ..تو آزمایش خون جنسیت نوشته بود؟

فدات گلم همچنین تو ان تی چون ریسک نداشتم و نرمال بودم واسه آنومالی فقط سونو نوشت دکترم و اینکه اره از هفته ۱۴ دیگه کاملا تو سونو جنسیتش مشخصه ولی چون ان تی هفته ۱۲ هست و آنومالی از ۱۸ تا ۲۲ اینا هست بینشون اگه مشکلی نباشه کسی نمیره سونو و همون دیگه دیر میفهمه یعنی موقع آنومالی

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍