2726
عنوان

بارداری مجدد بعد از مرگ نوزاد

1140 بازدید | 23 پست

سلام دوستان وقت بخیر من نوزادم تو ۳۳ هفتگی به دنیا اومد ولی متاسفانه نموند از زایمانم دوهفته میگذره و به شدت دوست دارم دوباره باردار بشم تا بچه ای که ا دست دادم رو فراموش کنم متخصصای کیت بنظرتون تا چه وقت بعد زایمان کیت مثبت میشه و تخمک گذاری صورت میگیره کس تجربه ای داشته؟ 

ميشه علتشو هم بگي چرا نموند؟

البته اگه ناراحت نميشي🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما این کار رو بکن من اگه بچه دار نمی‌شدم داغون میشدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
خدایی نکرده شما هم بچتون رو از دست دادین؟

بله دومین رو هفت ماه دنیا اومد 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مشکل داشت باید عمل میشد که نموند

اميدوارم هرچي زودتر به ارزوت برسي عزيزم❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مشکل داشت باید عمل میشد که نموند

سلام عزیزم منم همین مشکل شمارو داشتم و بچه ۳۶ هفته دنیا اومد سال ۹۸ و بخاطر مشکلی که داشت باید عمل میشد اما متاسفانه بچم ممنون.حال الآنت رو با تموم وجودم درک میکنم اما اگه سزارین شدی حداقل ۹ ماه باید صبر کنی که میدونم چقدر سخته اما باید صبر کنی که خدایی نکرده روی زخمت تشکیل نشه  که خدایی نکرده جون خودت   بچه به خاطر نیفته

2706