2726
عنوان

من چیکارمه؟

86 بازدید | 7 پست

بچه ها دومین ماه اقدام ب بارداریمه ۵ ماهه پیش کورتاژ کردم از وقتی کورتاژ کردم دوره هام ۲۸ روزه بود ۵ ماهه پیش نیومده که عقب بندازم این ماه اقدامم ۵ روز عقب انداختم ک فک کردم باردارم 

الان ک پریود شدم از درد از جام نمیتونم پاشم سابقه نداشتم انقدد درد داشته باشم خونریزیمم خیلی معمولیه شدید نیست لرز هم دارم میدونین چرا اینجوری شدم؟ 

بدنت داره به اقدام واکنش نشون میده.بزودی باردار میشی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
بدنت داره به اقدام واکنش نشون میده.بزودی باردار میشی

وای ینی واقعا خیلی غصه دارم از دیروز دارم گریه میکردم چون فک کردم باردارم ولی مریود ک شدم خیلی حالم خراب شد حتی ازمایش دادم وقتی دیدم منفیه حالم بد شد از استرس پریود شدم 

اخه بجه اولم رو با یک بار اقدام باردار شدم ولی کار زیاد کردم و رمین خوردم مرد برای همین همش غصه اینو دارم ک خدا یکدونه رو راحت بهم داد نتونستم نگهش دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای ینی واقعا خیلی غصه دارم از دیروز دارم گریه میکردم چون فک کردم باردارم ولی مریود ک شدم خیلی حالم ...

عزیزم غصصه نخور.منم بچه اولمو از دست دادم بخاطر ی مهمونی کوفتی ک گرفتم و زیاد کار کردم.ساکشن کردم.بعد سه ماه اقدام کردم و باردار شدم.الان دخترم ۹ ماهشه.بعدا ب این روزات میخندی.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
الهی منم دقیقا مهمونی گرفتم س بار پشت سرهم و مادرشوهرم میومد خونم ب هوایی ک کمکم کنه بیشتر ازم کارکش ...

بله گلم.اولین اقدام

خدا برات نگهش داره فرشته کوچولوتو برای منم دعا کن خیلی بی قرارم 

ممنون عزیزم.بیخیال باش.همین.خیلی راحت باردار میشی