2703
2553
من اینجوری نمیتونم کمکتون کنم باید حضوری ببینمتون که میسر نیست اگه تونستی به مشاور‌مراحعه کن فقط ...

دقیقا به خودم همینا رو میگم ولی تو کتم نمیره 

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم يه سوال دارم ازتون من ليسانسم روانشناسي هست براي ارشد باليني بخونم اميدي هست؟

البته الان ميخوام واسه ازمون اموزش و پرورش بخونم

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻
2720
اگه بتونم کمک کنم خوشحال میشم

خیلی ممنون گلم دختر من از ۹ ماهگی به شکم روی زمین میخوابید و خودشو روی زمین میمالید من فکر کردم شاید خارش داشته باشه یا عفونت بردمش دکتر اطفال بارها ولی گفتن مشکلی نداره و اسم این کار خود ارضایی  هست و ممکنه تا ۴ سالگی هم ادامه داشته باشه ولی من نمیتونم برای اطرافیان توضیح بدم که این یه بیماریه طبیعیه و به  تربیت من من و رفتار من و همسرم تو خونه ربطی نداره میخوام زودتر دخترم این رفتار رو ترک کنه الان دو سال و نیم داره ولی هنوز این کارو میکنه ایا دارویی هست برای ترک این کار

2714
خیلی ممنون گلم دختر من از ۹ ماهگی به شکم روی زمین میخوابید و خودشو روی زمین میمالید من فکر کردم شاید ...

خب اول اینکه شما اصلا نباید به کارش واکنش نشون بدید

اخم کردن دعوا کردن فقط این‌کارش رو بیشتر میکنه فقط حواسش رو پرت‌کنید

دوم اینکه اگر بچه اذیته رفت‌و‌آمد نکنید این یه غریبه طبیعیه تو سن که معمولا تا ۴ سالگی رفع میشه  و دلیلی نداره که برای بقیه که از لحاظ علمی چیزی نمیدونن و هزارتا مشکل به شما و بچه ربط میدن هیچ توضیحی بدید

به این فکر این دوران تموم میشه و بهترین رفتار رو‌یا بچه داشته باش تا با موفقیت بگذره

❤️❤️❤️❤️
دکتر بهم گفته باید حواسش رو پرت کنم اما راستش گاهی هیچ راهی برای پرت کردن حواسش نیست اصلا نمیخواد از ...

دقیقا

با کاری که خیلی بهش علاقه داره باید حواسش رو پرت کنی

❤️❤️❤️❤️
سلام برای پیشرفت بیشتر تو کارشناسی چیکار میشه کرد؟ یا اگه برمیگشتین عقب چه کارایی ترجیح میدادین ان ...

برمیگشتم

کارشناسی روانشناسی میخوندم

ولی شما منابع رو زبان اصلی بخونید

❤️❤️❤️❤️
2706