2737
2734
عنوان

درد دست چپ در بارداری

9076 بازدید | 16 پست

سلام دخترا خوبید...

من الان ۴ ماه هه که باردارم و این یه هفته است دست چپم درد میکنه الان کسی بودهه که شرایط منو داشته باشد و بادارویی چیزی دستش خوب شده باشه..

بنظرت ب خاطره اعصاب و استرس باشه 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت ب خاطره اعصاب و استرس باشه 

بنظرم

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2728

من مچ دستم تو بارداری درد میکرد برو بیمارستان بهت مسکن تزریق میکنن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

من که تا چند ماه بعد زایمان درد دست داشتم و خود بخود رفت و ماههای آخر بارداری هم دردم شدید بود گاهی با گریه از خواب بیدار میشدم 

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2738

زیر نظر دکتر هستی ؟ برو فشار بگیره ازت و وزنت رو کنترل کن نره بالا زیاد.  اگر درد بطرف گردنت وپشتت .وسط بالای کمر  نزدیک  پشت گردن نیست .نترس . اگر هست و همراهش عرق کردن و رنگ پریدگی هست .‌برو دکترت چکت کنه . قلب.و فشار.

نه اتفاقا خیلی ریلکسم

نمیدونم من اینجوری بودم نوار عصب گرفت گفت تحریک پذیر ه 

ارررره منم الان ی هفتس وارد ۵شدم و دوروزه دارم از درد دست چپ میمیرم فک میکنم واسه کولره نمیدونم

ببخشیدهمون هفته چندین؟

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
2706