2726
اگه اسم مذهبی دوست داره به نظرم علی بهترین اسمه هم به بچه میاد هم به یه حاج آقا  وقتی کوچیکه عل ...

واقعا قانع کننده بود نمیدنم چرا بعضیا اصرار میکنن طرف مذهبی بزاره حتما

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونستی جلوتر زیره نظر دکتر باشی با چندین روش بچه ات پسر بشه ولی اینجوری که سومی هم دختر بشه چهارمی ...

میخواستم بعدچندسال ای وی اف کنم  ازکجامیدونستم بایبار ریختن حتی باشستشوی واژینال هم  باردارمیشم  ناخواسته شده ناامیدم نکن شوهرم قرص سقط خریده دلم نمیادبخورم خداروچه دیدی اگه بخوادمیشه خانواده شوهرم اسمموگذاشتن دخترزا نحس اجاق کور تو نگو دلم شکسته سردخترام هرکی یه نیشی زده رفته اشکمو درآوردی با این حرفت من امیدم خداست تو ناامیدم میکنی با این حرفت منتظرتعیین جنسیتم اگه خدا ولم کنه گناه سقطم پای خود خودشه نه من که چندسال میبینه چیامیکشم  

منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲
2728
میخواستم بعدچندسال ای وی اف کنم  ازکجامیدونستم بایبار ریختن حتی باشستشوی واژینال هم  باردا ...

آخی الهی عزیزم انشاالله یه پسر سالم و تپل مپل و خوشگل میشه انشاالله

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
میخواستم بعدچندسال ای وی اف کنم  ازکجامیدونستم بایبار ریختن حتی باشستشوی واژینال هم  باردا ...

واگذارشون کن به خدا منم داداش ندارم و ۴ تا خواهر دارم هرکی پشت مامانم حرف زده واگذارش میکنم به خدا.ناراحت نباش هیچ کار خدا بی حکمت نیس.

به آینده هنوز امید دارم💜

مگه دختر چشه خیلی هم دلشون بخواد شیرین زبون خیلیم بهتر از پسره کمک حال مادر و پدر پسر چیه هرچند خودم پسر دارم ولی فردا زن بگیره میچسبه به زنش ولی دختر اینجوری نیست.

من منظوری نداشتم گلم اگه حرفم ناراحتت کرد معذرت میخوام عزیزم قصد بدی نداشتم

مگه دختر چشه خیلی هم دلشون بخواد شیرین زبون خیلیم بهتر از پسره کمک حال مادر و پدر پسر چیه هرچند خودم ...

اره بخدا .اتفاقا این خواهرم که دنبال اسم پسر بودم براش.میگه باید حتماااااا یه دختر هم داشته باشم 

به آینده هنوز امید دارم💜
مگه دختر چشه خیلی هم دلشون بخواد شیرین زبون خیلیم بهتر از پسره کمک حال مادر و پدر پسر چیه هرچند خودم ...

میدونم دخترام نور چشامم ولی دیگه بریدم ازبس تیکه شنیدم سردخترآخریم۶ماهه بودگفتم دختره چه حرفاکه نزدن به منوشوهرم چه درداکه نکشیدم مجبورشدم برم پیش دکترسقط کنم گفت بایدبری پزشکی قانونی الانم نمیخواستم بیارم ولی شده دیگه علائمم ک مثل دخترآخریمه فقط حالت تهوعم کمه نمیدونم منتظرآزمایش جنسیتم فعلا

منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲
میدونم دخترام نور چشامم ولی دیگه بریدم ازبس تیکه شنیدم سردخترآخریم۶ماهه بودگفتم دختره چه حرفاکه نزدن ...

عزیزم واقعا خیلی خیلی بی فرهنگن اگه بهت چیزی گفتن الهی اخه ۶ماهه رو چطوری سقط کردی مگه اجازه میدن؟ طفلی دیگه بزرگ شده بوده 

میدونم دخترام نور چشامم ولی دیگه بریدم ازبس تیکه شنیدم سردخترآخریم۶ماهه بودگفتم دختره چه حرفاکه نزدن ...

یا قصدش رو داشتی ۶ماهه بوده سقط کنی نشده؟

عزیزم واقعا خیلی خیلی بی فرهنگن اگه بهت چیزی گفتن الهی اخه ۶ماهه رو چطوری سقط کردی مگه اجازه میدن؟ ط ...

سقط نکردم رفتم بکنم نکردن گفتن نمیشه بایدکورتاژ بشه دلم نیومد الانم ازترسم ب هیشکی نگفتم

یا قصدش رو داشتی ۶ماهه بوده سقط کنی نشده؟

پدرشوهرم گفت کونتوبازمیکنی دخترمیزنه بیرون مادرشوهرم هزارحرف بقیه هزارویک حرف الان دخترم یه شیرین زبونی شده که باباش جونشومیده واسش من بااینکه اعصابم ضعیف شدسربارداریش باهربارحرف زدنش هزاربارقربون صدقش میرم باگریش نازشومیکشم تاارومش کنم بابهونه گیریاش غش میکنم از ذوقم باخندش میخندم هرکی میبینه میگه انگارچندسال بچه دارنمیشده فقط همین یدونس دخترشیرینه همدم مادرشه ولی خب بین قوم ظالم گیرکردم ک خداازشون نگذره من ک نمیگذرم مجبورشدم تادکترقلب و روانشناس برم

سقط نکردم رفتم بکنم نکردن گفتن نمیشه بایدکورتاژ بشه دلم نیومد الانم ازترسم ب هیشکی نگفتم

ای بابا یه گوشتون در باشه یه گوشتون دروازه دختروپسرش مهم نیست مهم سالم بودن بچه ست.

مخصوصا تو ای وضع و شرایط تو این دوره و زمونه ۹۰درصد بچه ها مخصوصا پسر که به دنیا میان یا بیش فعالی دارن یا اوتیسم.

متاسفانه پسره منم مشکل اوتیسم داره خیلی از مادرهای اینجا من دیدم صحبت کردیم بچه شون بیشتر پسر مشکل اوتیسم دارن.

پس اول سلامتی بیخیال حرف مفت اطرافیان

2706