2733
2734

هرچی دلت میخاد بخور ترجیحا کم‌بخور 

چربی سرخ شدنی غذای سنگین تهوع اور نخور سوسیس کالباس تزاینچزانخور مایعات و دمنوش و سوپ فراوون بخور

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی یه لحظه آروم تو دلت بگو   مگه من کیم!؟؟....

من که هیچی جز پرتقال دوست ندارم بخورم با آب سیب

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میرم سر یخچال انگور میبینم دلم میخواد😁

نخور

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2738
اجی من کرونا گرفته ده روزه فقط مایع جات سوپ اینا بخور غذای چرب نخووور انگور خربزه سمههههه نخور خیلی ...

پس نمی‌خورم، منم با دوتا بچه کوچیک گرفتم، هردوشون هم بینشون کیپ شده خدا رحم کنه بهمون 

یعنی همه چیز درست میشه؟  
2706