2733
2734
عنوان

چراپسر داییم اینجوری کرد 🥴🥴

438 بازدید | 10 پست

من رفته بودم قهر خونه بابام به قصد طلاق بعدش اینا اومدن خواستگاری من البته مامانش به مامانم گفت بعدش مامانمم گفت فعلا دخترم هنوز طلاق نگرفته و درس هم میخونه، 🤣🤣بعدش اونا هم گفتن اشکالی ندارع هرچند سال طول بکشه ما صبر میکنیم خلاصه شکر خدا من برگشتم سر خونه زندگی خودم به دختر خالم گفته بودم پسر داییمون اومده خواستگاریم بعدش همین ک من اومدم خونه خودم پسر داییم رفت خواستگاری همون دختر خالم به اونا گفت ک من 1 ساله مثلا میخوامش در حالی ک همه فامیل فهمیدن ک به ما گفتن بعدش اونا هم نامزد کردن مشکل من اینه دختر خالمو میبینم به شدت خجالت میکشم معلوم نبود پسره چند تا چندتا میخواس اون موقع ک به دختر خالم گفتم نمیدونستم دختر خالم پسره رو میخواد پسره هم به من گفته بود هم دختر خالم مشکل من اینه دختر خالمو میبینم خجالت میکشم 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه چ اوضاعی شد😂😐

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2728

چ پسردایی بیشرفی چ دخترخاله مشنگی ک بااینکه میدونسته  زنش شده

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
خواستگاری دختری ک هنوز طلاق نگرفته....🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

خواستگاری انچنانی نبودا عروسی داداشم بود اونا هم از شهر دور اومده بودن اول میخواستن سریع برن بعدش به

من اون پیشنهادو دادن کل عروسی و تلپ شده بودن خونه ما مامانش تو عروسی به

مامانم گفت 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2738
چ پسردایی بیشرفی چ دخترخاله مشنگی ک بااینکه میدونسته  زنش شده

واقعا خودمم تعجب کردم اون پسره ناتنی میشه با ما اصلا منو از بچگی ندیده بود از وقتی منو دیده بود 5 سالی میگذشت به دوتا از دایی هام گفته بود منو میخواد از اونورم با اون یکی دختر خالم حرف میزد

چه رفتار زشت و دور از ادبی خواستگاری زن متاهل😶

شکر خدا برگشتی

ولی دلم برا دختر خالت میسوزه ک قراره با یک آدم بیشرف زندگی کنه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!