2737
2734
خانواده پسرهه  بفهمن؟ چی میشه مگه  معمولا میگن خانواده دختر نفهمن

خانواده های دوتامون میدونن😐

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احترام میزاره به خودم وخانواده ام..برای رفاهم هرکاری بتونه انجام میده..اذیتم نمیکنه.و...من هم متقابلا همین رویه رو درمقابل همسرم دارم

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

کاری بخوامو از دسش بر بیاد دریغ نمیکنه

مریض بشم غصه میخوره

محبت میکنه

تا جایی ک بتونه باهام راه میاد ب علاقه هام بزسم مثل درس رانندگی و کلاس هنر

البته نکه هرچی بگم بگه چشما

اختلاف نظرم زیاد داریم 

حتی خواهرو برادری ک از یه پدرو مادرن نظرشونو اخلاقشون متفاوته

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸
2728
وقتی هوس کباب کردم گفتم نه نمیخوام ولی با اینکه از سره کار اومده بود پیاده رفت صف کباب و با کباب اوم ...

گاهی وقتا بعصی کارا رو فقط خود آدم حسشو حس میکنه

میدونی چی میگم مطمئنا، شاید خیلی وقتا خیلی کارا برات کرده باشه، ولی اون خریدن کباب انگاری حسش خیلی نابه

حمايت هاي همه جورش❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

از کاراش همه میدونن😅

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اونجا که پدرش زد هیچی نگفت یا اونجا که برادرش زد بدترین فوشارو داد مث یه بچه زانو بغل کرد یا اونجای که از خواهر زادش مث یه مرد طرفداری کرد نوبت من که شد هیچ کاری نکرد 😒بعد میگه از جونم بیشتر دوستدارم 

ماه را گم نکنی !بین چراغانی ها 😍
2706