2726
عنوان

یه چیزی بگین واسه شام گوشت و مرغ نخواد😑

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رشته پلو.من ناهار با ماست خوردم خوشمزه بود😋جاتون خالی

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
لوبیا پلو رو شما گوشت چرخ کرده نمیریزید؟

نه بعضی وقتا میریزیم بعضی وقتا خالی میخوریم بعضی وقتام با مرغ

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁

ببخشید اسی شرمنده

بچه ها میشه نفری یه دونه برام صلوات بفرستید تو کارم گره افتاده😔😔💔تورو خدا دعام کنید کارم حل بشه اخه خدا دست شمارو خالی بر نمی گردونه💔😔 یه صلوات که واسه شما کاری نیس😔💔هر کی فرستاد لایک کنه💔

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست

عدس پولو

برنج درست کن.کدو و بادمجون و گوجه و سیب زمینی هم سرخ کن.قاطی نکنی همینجور جدا جدا‌، من اینو خیلی دوست.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706