2726
عنوان

میخام چاق شم😭😭

102 بازدید | 3 پست

تو دوران شیردهیم همه میگن چقدر لاغری چکار کنممممم😢😢😢😢چی بخورم چاق شم

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

عزیزم خودمم شدیدا لاغر بودم هر راهیم رفتم فقط پف بود اما یه روز رفتم عطاری بهم گفت تو شیرولرم عسل وکنجدوپودرسنجد بریز روزی2لیوان بخور اشتهام انقدر زیاد شده بود فقط درحال خوردن بودم صبحانه3تاتخم مرغ میخوردم وشیرموز وروزی2تا بستنی وآجیل،خلاصه فقط دوست داشتم بخورم فقطم1ماه ونیم اینارو خوردم باورت نمیشه الان9ماهه قطع کردم هنوزم دارم چاق میشم خداروشکر،من50کیلو بودم بااینکه2تابچه دارم الان شدم62... اینو حتما امتحان کن تو 1لیوان شیر از هرکدوم1قاشق چایخوری بریز فقط عسل1قاشق غذاخوری... اگه بیشترم بریزی چه بهتر،نتیجه گرفتی دعام کن😘

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
عزیزم خودمم شدیدا لاغر بودم هر راهیم رفتم فقط پف بود اما یه روز رفتم عطاری بهم گفت تو شیرولرم عسل وک ...

واقعا؟خداکنع ممنون عزیزم

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟خداکنع ممنون عزیزم

آره عزیزم تازه شیرم میدی شیرت زیاد میشه عالیه

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2728