2726

سلام خواهران گلم 

😍
بسم الله الرحمن الرحیم🌹

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

چله ویژه م# حرم تاریخ شروع 7# مرداد 1400

ثواب چله محرم رو هدیه میکنم به 72 شهید دست کربلا.حضرت زینب.امام رضا و امام زمان و حضرت زینب و شهید مدافع حرم حسین بواس 🌹
عزیزان لطفا همکاری کنید تا چهل نفر تکمیل بشه اجرتون با سید الشهدا

عزیزانی که مایلند توی گروه شرکت کنند 

لینک گروه را میگذارم 

ختم های متنوعی داریم عزیزان خوشحال میشم تشریف بیارید 

https://chat.whatsapp.com/Lf3ixfb1hzULSOn6SlMGvP

دوستان گل فعال لطفا  برای شرکت در ختم هامون تشریف بیارید گروه اگر هم دوست ندارید توی گروه شرکت کنید همینجا اعلام کنید تا چله را با هم شروع کنیم

برای زیارت عاشورا 16 نفر دیگه مونده عزیزان 😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام دوستم.ببخش من متاسفانه امکان شرکت در چلرو ندارم.سعادتشو نداشتم.گفتم خبر بدم مدیون شما نشم.

دوستان گلم خوشحال میشم توی ختم همراهی کنید عزیزان  @یا_اباصالح   @زهرا_سادات5   ...

سلام عزیزم ممنون از دعوتت وعید تون مبارک  من چند تا چله دارم ونمیرسم اینجا شرکت کنم ان شالله از همگی تون قبول باشه وحاجتتون روا بحق این شب عید منم حتما دعا کنین التماس دعا 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
سلام عزیزم ممنون از دعوتت وعید تون مبارک  من چند تا چله دارم ونمیرسم اینجا شرکت کنم ان شالله از ...

قبول باشه عزیز دلم محتاجیم به دعا گلم التماس دعا عیدتون مبارک

2706