2737
2734
عنوان

کیا از امام زمان حاجت محال گرفتن؟

680 بازدید | 16 پست

قربونشون برم عزیز زهرا یبار چندین سال پیش حاجت دادن در حد معجزه و شفام دادن 😭😭😭 الان بازم ازشون معجزه میخوام 😭

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری بهشون متوسل شدین؟!ان شاءالله دوباره حاجتتونو بگیرین

قبلش همش نماز استغاثه میخوندم و صداشون میزدم یروز دیگه بدجوررررر دلم شکست با صدای بلند گریه میکردم و شهیدای کربلارو اسم میبردم و قسمشون میدادم یهویی یه حس عجیبی سراغم اومد و بدنم لرزید و آروم شدم و یکم بعد متوجه شدم مریضیم رفته 😭😭😭😭

واسه منم دعا کن باردار شم لطفا عزیزم. 

من هر روز صبح دعای عهد میخونم شمام بخون فدای غریبی تون یا امام زمان بدادم برس

2738

خوش به سعادتت عزیزم...

منم قبلا خیلی وصل بودم....الان دیگه نه...خیلی فاصله گرفتم😔😔😔

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
قبلش همش نماز استغاثه میخوندم و صداشون میزدم یروز دیگه بدجوررررر دلم شکست با صدای بلند گریه میکردم و ...

وای خوش به سعادتت  شما که اینقد نزدیک بودین مطمئنن دوباره میتونین حاجت بگیرین😍💚

خوش به سعادتت عزیزم... منم قبلا خیلی وصل بودم....الان دیگه نه...خیلی فاصله گرفتم😔😔😔

منم چون فاصله گرفتم حس میکنم دیگه سراغم نمیان من روسیاهم

وای خوش به سعادتت  شما که اینقد نزدیک بودین مطمئنن دوباره میتونین حاجت بگیرین😍💚

نمیدونم مال خیلی سال پیشه اونموقع پاک بودم الان پیششون روسیاهم خجالت میکشم حاجت بخوام. یا اباصالح المهدی ادرکنی به دادم برس

نمیدونم مال خیلی سال پیشه اونموقع پاک بودم الان پیششون روسیاهم خجالت میکشم حاجت بخوام. یا اباصالح ال ...

نه گلم این چه حرفیه دلت پاکه که هنوز صداشون میزنی مطمئنن میشنون من شنیدم زیارت ال یاسین هم خیلی خوبه

منم چون فاصله گرفتم حس میکنم دیگه سراغم نمیان من روسیاهم

خدا نکنه عزیزم...بیا دوباره صداش بزنیم...😔

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706