ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من 1400 بودم  خیلی وقتا بی انگیزه میشدم ولی به اخرش فک میکردم  و اینکه تا الان مامان باب ...

آره تجربی هستم کنکوری ۱۴۰۱ واقعا خسته میشم یه روز میخونم یه روز نمیخونم انگیزه ام از دست دادم همین اول راهی

آره تجربی هستم کنکوری ۱۴۰۱ واقعا خسته میشم یه روز میخونم یه روز نمیخونم انگیزه ام از دست دادم همین ا ...

از کی شروع کردی

خیلی غیر منطقیه که الان خسته بشی 

من دی ماه خیلی بی انگیزه بودم

از کی شروع کردی خیلی غیر منطقیه که الان خسته بشی  من دی ماه خیلی بی انگیزه بودم

من از ۱۲ /۴شروع کردم ولی هیچ و پوچم یه روز میخونم یه روز نمیخونم و میتونم بگم صفر صفرم تمام وقتم و از دست دادم و هیچ نخوندم 

من از ۱۲ /۴شروع کردم ولی هیچ و پوچم یه روز میخونم یه روز نمیخونم و میتونم بگم صفر صفرم تمام وقتم و ا ...

هنوز دیر نشده نا امید نباش 

از کم شروع کن بعد زیادش کن 

مثلا بگو این ماه 2 تا کتابو میبندم

از کی شروع کردی خیلی غیر منطقیه که الان خسته بشی  من دی ماه خیلی بی انگیزه بودم

شما انسانی کنکور دادید؟ البته ببخشید میپرسم چطور دادید کنکور میدونم شخصیه اگه دوست داشتید جواب بدید 

من از ۱۲ /۴شروع کردم ولی هیچ و پوچم یه روز میخونم یه روز نمیخونم و میتونم بگم صفر صفرم تمام وقتم و ا ...

من با روزی یک ساعت از ۱۱ مرداد ۹۸ شروع کردم یه برهه قطع کردم چون برا استخدامی آموزش و پرورش میخوندم مجدد از اوایل اسفند شروع کردم و روزی متوسط ۵ یا ۶ ساعت میخوندم.البته دوست داشتم ساعت مطالعه ام بیشتر بود ولی با دو تا بچه و کارای خونه بیشتر نمیشد دیگه.کنکور ۹۹ پرستاری دولتی شهرمون قبول شدم.

nurse💉💊
شما انسانی کنکور دادید؟ البته ببخشید میپرسم چطور دادید کنکور میدونم شخصیه اگه دوست داشتید جواب بدید& ...

بله انسانی

از نظر خودم خوب بود 

حالا باید نتیجه بیاد که امید وارم خوب باشه

هنوز دیر نشده نا امید نباش  از کم شروع کن بعد زیادش کن  مثلا بگو این ماه 2 تا کتابو میبن ...

یعنی میشه  🥺 آخه من کلاس کنکور هم نمیرم فقط کتاب منابع تهیه کردم آزمون هم شرکت نمیکنم 

یعنی میشه  🥺 آخه من کلاس کنکور هم نمیرم فقط کتاب منابع تهیه کردم آزمون هم شرکت نمیکنم

منم کلاس نمیرفتم 

البته تو تجربی هستی

من فقط کتاب میگرفتم و دی ماه بود که ازمون ثبت نام کردم ولی اگر میتونی از الان ثبت نام کن

2706