2737
2734
عنوان

کمتر فخرفروشی کنید خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 47 پست
الان یه جماعتی هم تو جنوب غرب آب برای خوردن ندارند. میخواید نگیم آب میخوریم که فخر فروشی نشه؟ شرایط ...

دقیقا ... مقصر و عامل این اتفاق ما نیستیم 

دارم تلاش میکنم شاد و خوشبخت دو عالم باشم🌸🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون اونجا همه چی ریا وفریب و......  واسه جیب پر کنی ی عده

عزیزم یه چاقو بدن دستت 

هم میتونی باهاش ادم بکشی 

هم میتونی برای درست کردن یه سالاد خوشمزه ازش استفاده کنی 

خدا عقل و شعور و توانایی کسب مهارت و اطلاعات و منطق رو نداده که اکبند پسش بدیم 

این ماییم که تصمیم میگیریم چطور از امکانات موجود استفاده کنیم 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

بنظرتون اینجور تاپیکا کلا نرین بهتر نیست ؟ ازین نظر نمیگما که شاید یکی دلش بخواد نه اصلا حرفم چیز دیگه ای هست , مثلا یکی تاپیک میزنه درامدتون چقده خب الان من درامدمو بگم چه فرقی به حال شما داره ؟ بیام بگم 2ملیون میگین وای چرا پس نمردی ؟ چجوری زنده ای ! بیام بگم 40 ملیون میگین وای الکی میگه ها خالی بندیه !!! یا در مورد همین آجیل , حالا من ماهی 4 کیلو پسته بخورم یا اصلا نخورم چه دردی از بقیه رو دوا میکنه ؟؟؟ چه فرقی به حالتون میکنه ؟ بنظرم تصمیم بگیریم کلا همچین تاپیکایی نزنیم اگر کسی هم زد اصلا جواب ندیم !

2728
کلا عزیزم نظرت چیه بریم بمیریم که خاطر بقیه ازرده نشه!  چه حرفایی میزنید به خدا حتما باید گرس ...

نه عزیزم چرا بمیریم خدانکنه      ولی تاپیک درسال چقدر فلان چیز میخرین  درست نیست البته این نظرمنه

تازه همون کتک خوردنا رو هم گاهی باور نمیکنن میگن دروغه  کلا جامعه نینی سایت خیلی عجیبه

خیییلی بخدا من لام تا کام جرات نمیکنم از خوشبختیم یا موفقیتم یا شادیم حرفی بزنم چون یا دروغگو خطاب میشم یا فخر فروش 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
متاسفانه بعضی ها زندگی نرمال رو هم حمل بر فخر میکنند 

یکی دغدغه‌ش اینه که بجای پسته مجبوره بادوم بخوره 

یکی بجای مرغ ،بادمجون 

هر دو دغدغه در جای خودش محترمه 

دیگه نمیتونیم به بقیه بگیم هیییس عادی نباشید چون ما برامون غیرعادیه و دلمون میخواد

عزیزم یه چاقو بدن دستت  هم میتونی باهاش ادم بکشی  هم میتونی برای درست کردن یه سالاد خوشم ...

عزیزم آدمی که خودش و به خواب زده رو نمیتونی بیدار کنی..

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
2738
نه عزیزم چرا بمیریم خدانکنه      ولی تاپیک درسال چقدر فلان چیز میخرین  درست نیست ...

اگر کسی جنبه نداره و ذهنش در مقایسه‌ست میتونه نخونه! 

منم دلم میخواد بنز سوار شم ولی اگه تواناییشو ندارم نمیشینم غصه بخورم که 

نمیگم تو هم با بنزت نیا خیابون

بنظرتون اینجور تاپیکا کلا نرین بهتر نیست ؟ ازین نظر نمیگما که شاید یکی دلش بخواد نه اصلا حرفم چیز دی ...

واقعا درسته   من به شخصه دیگه نمیرم  چون واقعا کسیکه میاد میگه خوشبحالتون ماکه نداریم   من دلم خیلی کباب میشه

2706