2733
2734
خوب دیگه

نه خب مثلا میگم اگه کشاله رانش به شلوارم بخوره چی 

ببین نمیدونم بچه داری یانه دختر من خیلی گریه میکنم نمیذاره حمومش بدم شلوارم کامل خیس میشه چون انقدر گریه میکنه بایدبگیرمش ولی خب کشاله رانس گاهی به شلوارم میخوره 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید اسی. خانم ها ترشحات سفید رنگ دیوونم کرده دکتر عمومی گفت عفونته ماه پیش .اما امروز دکتر ز ...

توبارداری نیاز به درمان نیست لطفا به پزسک زنانت اعتماد کن نیاز به دارو نیست اگر خارش اذیتت میکنه پماد هیدروکورتیرون که ضدحساسیت بزن روش ۳باردرروز 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
بچه دارم  ببین بچتو نبر حمام تو ظرف شویی بشورش

منظورت روشویی دیگه🤔😂😂

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2738
نه نترس چرا بترسی استرس الکی ب جنینت انتقال میدی بچت هم نمیگیره تو ظرف شویی بشورش هم برا خودت راحته ...

نمیدونم بخدا دیوانه شدم حالم خیلی بده 

همش شوهرمو مقصر میدونم خسته شدم دیگه 

نه ظرف شویی انقدر هم واسه خوده بچه لذت بخشه خارجی هاکلن تو ظرف شویی میشورن بچه رو نگاه کن فیلم های ب ...

ندیدم تاحالا کلا زیاد چیزای مربوط به بچها دنبال نمیکنم چون سینگلم😊 شاید بشه موفق باشی

کرایو یا لیزر رو انجام بده کاری ندارم . ولی ده روز قبلش دانه جو رو بمال روی زگیل زیر ناودون دفن کن ا ...

نمیشه مامانم واسم انجام بده چون کوچمون آسفالته 

2706