2737
2734

هر کی مسئول زندگی خودشه

خودخواه خوندن کسیم کار درستی نیست

ولی ته همه این بحثها اینه که اگه شرایط اقتصادی و تربیتی و فرهنگی نسبتا معمولی میشه برای بچه به وجود آورد بیارن

اگرم نه صبر کنم اوضاعشون رو به راه بشه بعد بیارن

فینیش دیگه🤦😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود تو دوست داشتی تو این شرایط زندگی کنی

که الان میخوای بچه ای رو به این دنیا بیاری که تازه باید بد بختی های خودتو ( که با گذشت زمان احتمالا بدتر میشه) رو ادامه بده؟!...

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2728

اره واقعا حرف بی‌ربطیه از نظر من

خب نمیتونی از بچه‌‌ای که میخوای بیاری بپرسی عزیزم ایا دلت میخواد زنده باشی و زندگی کنی؟😐😐

والا اگه همه فکر کنن بچه اوردن خودخواهیه که دیگه نسلمون منقرض میشه😐 الان خوب میشد اگه مادر خودم منو نمیاورد که مبادا خودخواه نشه؟ والا من زندگیمو دوس دارم😐

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤

ربطی نداره منظورشون اینه اگر شرایط مناسب نداربن. اگر شرایط مالی خوبی ندارین اگر شوهرت معتاده ، اگر کتکتون میزنه . اگر مرتب دعوا دارین اگر خودتون افسردگی دارین .. اگر از پس هزینه ها بر نمیاین. اگر شوهرتونو دوست ندارین  اگر به هر دلیلی از شرایط ناراضی هستین فقط بخاطر ارضا حس مادری بچه به دنیا نیارین این خودخواهیه. 

توی این شرایط هرکی بچه میخواد خودخواهه 

چون به فکر آینده بچش نیست 

صرفا بخاطر غریزه مادری/پدری یا برای رفع تنهایی یا حرف مردم 

یا ادامه نسلش داره بچه دار میشه

ماها که پدر مادرمون همه جوره حمایتمون کردن و سر سوزنی برامون کم نذاشتن تو این اوضاع نمیدونیم باید چیکار کنیم همه دنبال مهاجرتیم وای به حال بچه ای که به دنیا بیاد و پشتوانه و حمایت کافی هم نداشته باشه

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
2738

یاد بگیریم به زندگی شخصی همدیگه کار نداشته باشیم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
موافقم ولی خب اونایی ک باشوهرشون مشکل دارن میگن بچه بیاد وضعیت خوب بشه اونارو میگن خودخواه

آهان این منطقی بود 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

امیدی داری به اینده ای که میخوای برای بچت به ارث بزاری؟

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
موافقم ولی خب اونایی ک باشوهرشون مشکل دارن میگن بچه بیاد وضعیت خوب بشه اونارو میگن خودخواه

جواب سوالمو دادی خیلی ممنون 🌸🌸🌸

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
میزارن مگه خواهر من امروز دوتا تاپیک دیدم استارترشون میگفت توروخدا ،لطفا،دستم به دامن و شلوار و شور ...

به زندگي و وضعيت مغزي خودشون نگاه ميكنن براي بقيه تعيين تكليف ميكنن 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706