2737
2734
عنوان

سابلیمینال(قدرت ذهن، تلقین، ضمیرناخودآگاه و...)

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 45 پست
ممنونم🙏🌹 خیلی واسه نتیجش ذوق دارم😍

خواهش میکنم عزیزم من خودم از یوتیوب گوش میدم چنل 

Moza morph

Vetala 

Luminalplay خوبه برای نتیجه‌ هم روش حساس نشو و اینکه نباید توقع داشته باشی توی سه چهار روز تغییر محسوس ببینی اگر یه ساب یه ماه مداوم استفاده کردی تغییری نکرد بعد عوضش کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهش میکنم عزیزم من خودم از یوتیوب گوش میدم چنل  Moza morph Vetala  Luminalplay خوبه ب ...

من یه چیزی راجب شاقول شنیدم که ازش میپرسن مثلا فلان ساب واسم جواب میده؟ بعد اونم میگه آره یا نه این واقعیه؟ 

💜ARMY💜
نه زیادش خوب نیست عزیز من از مشاوران سابلیمیران پرسیدم گفتن افراط نکن و یک ساعت کافیه!!

و اینکه من از یوتیوب گوش میدم اونا اگر خودشون ساب ساختن پس حتما یه چیزی توش هست که میگن بیشتر از یه ساعت گوش ندین ولی چنلایی که من هستم محدوده زمانی نداره 💛

2738
خواهش میکنم عزیزم من خودم از یوتیوب گوش میدم چنل  Moza morph Vetala  Luminalplay خوبه ب ...

نه عزیز بسته به مقاومت ذهن نتیجه گیری صورت میگیره یکی بعد یک ساعت آثار نتیجه میبینه یکی بعد از ۳ ماه این به باورها و مقاومت ذهن بستگی داره، یوتیوب هم حتما از جای معتبر گوش کن چون بعضی هاش امواج مغزی خطرناک و تاکییداتشون نامثبته!

و اینکه من از یوتیوب گوش میدم اونا اگر خودشون ساب ساختن پس حتما یه چیزی توش هست که میگن بیشتر از یه ...

آره خب بعضی ساب ها خیلی قوین و انرژی زیادی دارن اما من جای خونده بودم بیش از ۱ ساعت نتیجه گیری رو معکوس میکنه

نه عزیز بسته به مقاومت ذهن نتیجه گیری صورت میگیره یکی بعد یک ساعت آثار نتیجه میبینه یکی بعد از ۳ ماه ...

میدونم عزیزم ولی اگر یه ماه الی دو ماه بدون هیچچچ تغییری باشه در صورت گوش دادن مداوم آدم عوضش کنه بهتره ، اره حواسم هست 

من یه چیزی راجب شاقول شنیدم که ازش میپرسن مثلا فلان ساب واسم جواب میده؟ بعد اونم میگه آره یا نه این ...

هر سابیییی قطعا جواب میده این ذهنه توعه که باید باور کنه تا ببینی تغییرات رو!

آره خب بعضی ساب ها خیلی قوین و انرژی زیادی دارن اما من جای خونده بودم بیش از ۱ ساعت نتیجه گیری رو مع ...

من خودم سه چهار ساعت هم گوش دادم و نتیجه گرفتم بنا به تجربم گقتم اکیه بیشتر از یه ساعت

2706