2733
2734

میترسین به فکر عشق قبلیش بیوفته؟؟؟ باید بگم مرد ها برخلاف زن ها بیشتر در لحظه زندگی میکنن و اگر همسر خوبی داشته باشن و دوسش داشته باشن به عشق قدیمشون دیگه فکر نمیکنن. اگرم فکر کنن فقط یه مرور خاطرات معمولیه نه هنراه با دلتنگی و ...

اگرم میترسین که بهتون خیانت کنن که خیانت ربطی به گذشته نداره. من اینو از یه مشاور شنیدم گفت خیانت فقط مربوط به کیفیت رابطه است. البته اگر کسی تو گذشته سابقه خیانت داشته اون بحثش جداست. و ممکنه تنوع طلب باشه. همین. ولی اتفاقا  اگر رابطه طولانی باهاش داشته اتفاقا تا حدی میشه مطمئن شد ادم تنوع طلبی نیست. 

گفتم الکی به خودتون سخت نگیرین و استرس ندین 

تازه اینم بگم یه مشاور روانشناس میگفت اگر یه خانم قبل از ازدواجش رابطه جنسی رو تجربه کرده باشه. احتمال مقایسه کردن شوهرش با اون شریک جنسی سابقش خیلی بیشتره. تا مردی که قبلا رابطه جنسی رو نجربه کرده. یعنی مرد ها معمولا کمتر از ما مقایسه میکنن 

چقدر خوب بود تاپیکت. عالی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که کلا احساس میکنم کسی که توی دوست دختر تنوع داشته باشه واااااقعا نمیشه فکر کرد بعد از ازدواج فقط با خانم خودش باشه (ترک عادت موجب مرض است) 

اگرم عاشق کسی بوده باشه که هیییچ وقت به نظر من از ذهنش پا نمیشه و نخواهد شد

2728
من که کلا احساس میکنم کسی که توی دوست دختر تنوع داشته باشه واااااقعا نمیشه فکر کرد بعد از ازدواج فقط ...

قرار نیست ذهن کسی رو پاک کنیم. قراره بفهمیم که ادمارو صرفا بر اساس گذشته شون قضاوت نکنیم. سخت گیری تو این مورد بیجاست 

2738
والا من ک مجردم  ولی چون گذشته خودم پاکه ،برام مهمه ک طرف مقابل هم گذشته خوبی داشته باشه ،ینی ...

خودتو که حیایی که خدا بهت داده چندین برابر یه پسره. تو به جامعه مرد سالار که ازادی دختر ها بسیار کمتر از پسر هاست. با یه پسر مقایسه نکن 

خودتو که حیایی که خدا بهت داده چندین برابر یه پسره. تو به جامعه مرد سالار که ازادی دختر ها بسیار کمت ...

در مواردی حق با شماست 

ولی منی ک اندازه پسر حتی بیشتر آزادی دارم و اینطوری زندگی کردم ،این قضیه زیاد برام صدق نمیکنه