2737
2734
عنوان

شوهرم هفته ای یه بار بیشتر نمیزاره برم خونه ی مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2861 بازدید | 194 پست
نه بچه ندارم یک ساله ازدواج کردم ازدواجمم سنتی بود اشتباه ترین ازدواج همین سنتیه میرینیم به آینده ی ...

آفرین دقیقا...

بخدا شانسه بعضیا سنتی آن مثل پادشاهان...و بعضی هام آشنایی داشتند باز بده....اشتباه اینه باید شوهر نکرد تو این دوره زمونه....

خواهشن بچه نیاز و من جات بودم جدا میشدم من اسیر بچم شدم ک هنوزم دوسالشه

خدایا زنده ام به امیدخودت💜👌🍃
دیشب بعد چند روز از خونه مادرم اومدم هرچی در زدیم درو باز نکرد مادر کروکورش... یهو اومد گفتم چه شده ...

شوهره من مامانش دنیاشه یه چیز بگم به خانوم بر بخوره میگه باید معذرت خواهی کنی ازص تو کوچیک تری انقد مغرور نباش و فلان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهره من مامانش دنیاشه یه چیز بگم به خانوم بر بخوره میگه باید معذرت خواهی کنی ازص تو کوچیک تری انقد ...

آره یعنی چی ما چقدر مثل همیم ایخدا باید بسوزیمو بسازیم جوونیمون می‌ره تموم

اخه مشکل اینجاست مامانش سرم منت میزاره چرا انقد دیر به دیر میری خونه ی مامانت ینی ک مامانت دیر به دی ...

بخدا دقیق مثل مادر اون، هم تشر میزدن هم دلشون نمیخواست برم، انقد ادا اصول در میاورد منم دلم نمیخواست برم خونه بابام، دیگه بماند هر وقتم میرفتم کلی مامان عنترش ازم بد میگفت و زیراب میزد بعدش دعوامون میشد، شکر خدا راحت شدم از دستشون، دردو بلای شوهر فعلیم بخوره تو سر خاندانشون

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»
2731
صد بار گفتم جلو خودش به شوهرم گفتم مامانم امشب دعوت کرده شوهرم گفته بگو نمیایم بعد به مامانش میگم بف ...

بباور میکنه اما میخاد طوری رفتار کنه یعنی مشکل از پسرم نیست... همیشه از خدا بخاه اهت بگیرتشون

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
ازدواج کرده این صدر اعظم

اره بابا دوتاام بچه دار۶ دخترش از من چهارسال بزرگ تره پسرشم ۱۳ سالشه دخترش که انگار دختره شاه پریونه دخترشم ازدواج کرده انقد پول خرج میکنه و نازو ادا داره ایناام هی لوسش میکنن به شوهرم میگم خواهرزادتو تحویل بگیر دیگه چیزی تو این دنیا هست این خانوم نداشته باشه یکم از شوهرش یاد بگیر چه قدر هوای زنشو داره میگه اون باتو فرق داره اون از بچگی اینجوری بوده

2738
اره بابا دوتاام بچه دار۶ دخترش از من چهارسال بزرگ تره پسرشم ۱۳ سالشه دخترش که انگار دختره شاه پریونه ...

بهش بگو هر دختری تو خونه باباش نازو نعمته...

دخترشون با هزار زحمت بزرگ میکنن ک یکی مثل شوهر خودم تقی ب توقی میخوره هزار تا حرف بهش بزنه

بباور میکنه اما میخاد طوری رفتار کنه یعنی مشکل از پسرم نیست... همیشه از خدا بخاه اهت بگیرتشون

همیشه دعا میکنم بلایی که سره من میارن رفتاری که بامن میکنن سره نوشون بیاد ولی نوشون عین ملکه ها زندگی میکنه و دعاهای من اثری نداره😔

بچه نداشتی و جدا شدی؟ازدواج دومت آشنایی داشتی؟!

نه هشت ماه تحمل کردم دیدم ادم نیستن جدا شدم، ازدواج دومم فامیل بود جدا شده بود ایشونم

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»
بهش بگو هر دختری تو خونه باباش نازو نعمته... دخترشون با هزار زحمت بزرگ میکنن ک یکی مثل شوهر خودم تق ...

همون دیگه میگم خب منظورت چیه میگی ینی من خونه ی بابام ندیدم میگه نه اون از بچگی عادت داشت پول خرج کنه خب اگه بده چرا به دختر خودتون نمیگین کم خرج کن فقط بلدین به عروساتون بگین میدونی چیه شوهره من دهن بین مامانو خواهرشه خدا از رو زمین ورشون داره این دوتا عفعیو

همیشه دعا میکنم بلایی که سره من میارن رفتاری که بامن میکنن سره نوشون بیاد ولی نوشون عین ملکه ها زندگ ...

آره میفهممت...منم میگم ب خدا کی ب من گوش میدی دیگه...

انشالله حضرت علی ی تکونی ب زندگیمون بده همه چی بشه همون‌طور ک میخاییم

2706