2410
2553

شوهرم پاش شکسته ما عقدیم خونمون امادس جهاز چیدم ی هفته قبل عروسی اینجورشد ولی الان پیش مادرشه سه ماهه پاش شکسته تا بتونه راه بره سه ماهه پاش شکسته دو ماه و نیم ازش پرستاری کردم و رفتم سر کار الان مامانش وسواس داره هی میگفت موهات میریزه ب بهانه شوهرم ظرفارو فقط من میشستم فقط من جارو میکردم و میفرستادنم برم نون بگیرم بااینچه تو خونه بابام نرفته بودم نونوایی ب بهانه کارم کمتر میرم سر بزنم الان شوهرم همهجا میره پای رفتن به همه جارو داره اما امشب دعوتش کردم گفت نمیام اخه خونه داداشم گوسفند قربونی کردن گفتم بیا کباب داریم بعدم چون یک هفته س نیاز جنسی دارم البته من دخترم و زن نشدم نیاز داشتم بغلش کنم کنارم باشه یک هفته س دارم بهش میگم محل نمیزاره گفتم. اداشم دعوتمون کرده خودم با ماشین میام دنبالت میکفت نه میخوام با دوستام برم شهرستان

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

گفتم قول و قرارت با دوستات از منو نیاز من مهمتره؟؟؟

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتی بهش نیاز داری؟🙄😐

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
2720

بهش گفتی بیا چون بهت نیاز دارم؟

اشتباه کردی

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2714

بهش یه وقت نگی نیاز جنسی داری اااا فکر میکنه چه خبره طاقچه بالا میزاره محلش نده

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾
2706